Święto Młodego Cydru

Wydarzenie łączy w sobie ideę promocji polskich jabłek – najlepszych na świecie – i naturalnych produktów, takich jak wysokiej jakości polskie cydry produkowane tradycyjnymi metodami, ze świeżych jabłek. Pomysł zjednoczył sadowników, producentów cydru i przetworów z jabłek, naukowców, a także środowisko artystyczne.

Dzięki temu w Lublinie nie tylko spróbujemy kilku odmian jabłek i wielu rodzajów cydru, ale również zobaczymy jak powstaje sok z jabłek, i poznamy sprawdzoną recepturę na domowy cydr. Zapowiada się świetna impreza. Spróbujemy wielu różnych napojów, pokażemy jak się tłoczy świeży sok jabłkowy, zdradzimy przepis na domowy cydr, zrobimy setki ekologicznych koszy na owoce. Rozdamy ponad tonę jabłek, a z kolejnych czterech wyciśniemy sok do ostatniej kropli. Wieczorem natomiast odbędzie się wielki finał wakacyjnej trasy koncertowej Spragnieni Lata z udziałem Natalii Natu Przybysz z zespołem i Tymona Tymańskiego & The Transistors. Łącząc to co najlepsze z bluesa i rocka wystąpią ze specjalnie przygotowanym, premierowym repertuarem.

20 września mieszkańców Lubelszczyzny, a także gości i turystów z całej Polski połączy orzeźwiająca porcja kulinarnych emocji.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Przybądź na Rynek Starego Miasta i odwiedź:

godz. 11–18  Strefę Orzeźwienia

Strefę Smaku

Strefa Chilloutu

Strefa Sztuki

 

godz. 19-21   Strefa Koncertowa

 

 

nati1

tymon

 

 

Więcej informacji na: www.swietomlodegocydru.pl  i facebook.com/CydrLubelski

Tekst | na podstawie materiałów promocyjnych

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News