Światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu „Allseasons”

Do kin wchodzi pierwszy polski film pełnometrażowy o kitesurfingu “Allseasons”! Woodpecker Motion Pictures debiutuje z produkcją dla fanów sportów wodnych i nie tylko! Pokazy specjalne już 7 i 15 października w Multikinach w całej Polsce!

Fot Dariusz Kabsch 12 Światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu „Allseasons”
fot. Dariusz Kabsch

„Allseasons” – największe wydarzenie kitesurfingowe 2021 roku

Pierwszy w historii film pokazujący pełne spektrum kitesurfingu w odniesieniu do stylów oraz pór roku, w jakich można go uprawiać. Woodpecker Motion Pictures debiutuje z filmem, który podbije serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i filmy dokumentalne w najlepszym wydaniu!

https://vimeo.com/607313042

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Występują: Julia Damasiewicz, Katarzyna Blanka Lange, Olga Sarna, Julia Morkowska, Tusia Witkowskia, Drinż. Benedykt Hac, Marek RowińskiJr, Marek Rowiński Senior, Mikołaj Aleksander Gregier, Mark Shinn, Felix Kersten, Bruce Kessler, Valentin Launay, Błażej Ożóg, Janek Grzegorzewski, Łukasz Koński, Artur Sowa, Marek Bosowski, Mario Kraszewski, Jacek Oszczygieł, Kuba Jurkowski, Kuba Kapturski, Rafał Szukiel, Paweł Ratuś,Daniel Marzejon, Mateusz Włodarczyk, Sławomir Paćko, Michał Procajło, Piotr Karaś, Mateusz Włodarczyk oraz gościnnie Aaron Hadlow & Airton Cozzolino.

Lokalizacje: Półwysep helski, Gdynia, Ustka, Orzechowo, Puck, Tychy i Bielsko-Biała w Polsce. Alpy w Szwajcarii, Sardynia we Włoszech, Geilo w Norwegii, Egipt–Morze Czerwone, Tarifa i Fuerteventura w Hiszpanii.

Fot Greg Nelec 9 Światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu „Allseasons”
fot. Greg Nelec

Koncepcja dokumentu „Allseasons”

Film przedstawia historię najlepszych kitesurferów w 8 rozdziałach. Dzięki temu publiczność dowie się, o co tak naprawdę chodzi w tym sporcie. „Allseasons” nie tylko najlepszych kitesurferów w akcji na wodzie, ale także atmosferę, w jakiej żyją na lądzie. W filmie zaprezentowana jest ciężka praca sportowców chcących osiągać sukcesy w coraz bardziej wymagającym, międzynarodowym środowisku. To film, w którym żywe legendy tego sportu opowiadają o jego początkach i ewolucji.

Fot Roger Wanke Światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu „Allseasons”
fot. Roger Wanke

Produkcja pokazuje pozytywne emocje, jakie daje kitesurfing tym, którzy się w niego angażują. Niezbędnymi elementami tego filmu są zmieniające się pory roku i wraz z nimi zmieniające się środowiska, a także miejsca, w których mistrzowie świata spotykają się z ludźmi rozpoczynającymi swoją przygodę z tym sportem. Wyjątkowe lokalizacje, piękno ich natury, porywiste wiatry i najlepsze miejsca do kitesurfingu, jakie kiedykolwiek odwiedzisz.

Więcej informacji o filmie: https://allseasonsmovie.com/

Sportowa superprodukcja, zrealizowana z wielkim rozmachem

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nieskrępowana wolność́. Wszystkie te elementy w połączeniu z firmą produkcyjną Woodpecker Motion Pictures, specjalizującą̨ się̨ w realizacjach sportowych planów filmowych sprawia, że będziemy mieli do czynienia z nową superprodukcją dokumentalną o KITESURFINGU! Są̨ w życiu chwile, które zapadają̨ nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsze wejście na wodę, które wywołuje nie zapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność́. Obcowanie z żywiołami. Poczucie więzi z naturą. Allseasons to hołd złożony wszystkim, którzy uprawiają kitesurfing w zgodzie z naturą oraz celebracja tego sportu nie tylko jako rekreacji, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć́ w głąb ludzkiej duszy. Podczas prac nad filmem korzystano ze smartfonów Galaxy S10 i Galaxy S21 Ultra 5G.

Fot Greg Nelec 17 Światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu „Allseasons”
fot. Greg Nelec

Premiera i pokazy kinowe

Uroczysta premiera odbędzie się 30 września 2021 w Multikinie Złote Tarasy. 7 i 15 października odbędą się pokazy kinowe w Multikinach w miastach takich jak: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zabrze.

Strona filmu w Multikinie: https://multikino.pl/wydarzenia/sport/allseasons-polski-film-kitesurfingowy

Bilety: https://multikino.pl/kupbilet/8360

Fot Dariusz Kabsch 10 Światowa premiera polskiego dokumentu o kitesurfingu „Allseasons”
fot. Dariusz Kabsch
5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News