Świat stał się lepszy: studenci Politechniki stworzyli automat z kebabami

Tłum na korytarzu przed automatem z kebabem

Siedzisz na uczelni i masz ochotę na kebaba, ale na zewnątrz deszcz i wiatr? Teraz Twój odwieczny problem został rozwiązany dzięki studentom Politechniki Warszawskiej. Gratulujemy pomysłu!

Kebs&GO to pierwsza tego rodzaju maszyna vendingowa sprzedająca ciepłe, grillowane kebaby. Ekipa odpowiedzialna za projekt zapewnia, że wierzy, że nie szybkość wytwarzania, a sposób dystrybucji jest kluczem do nakarmienia ludzi posiłkiem o najwyższej jakości i szybkości.

Tłum na korytarzu przed automatem z kebabemJak to wygląda w praktyce? Korzystając z KEBS&GO, otrzymujecie kebaba, który został przygotowany w stacjonarnym punkcie, a następnie dostarczony do automatu. Dostawy są codziennie, więc nie musicie się obawiać o jakość Waszego posiłku. Automat posiada tak zwane grzanie konwencjonalne za pomocą specjalnie przystosowanego grilla, który nie niszczy wartości odżywczych produktu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Automat z kebabem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News