Stranger Things – najlepiej ubrani członkowie obsady

Plakat z obsadą Stranger Things

Stranger Things to popularny serial amerykański stworzony dla Netflixa. Jego fabuła zaczyna się od zaginięcia 12 letniego chłopca Willa Byersa. Powstały już cztery sezony tego serialu, który jest jednym z najczęściej oglądanych seriali na Netflix i, co ciekawe, okazał się jednym z najbardziej istotnych dla mody. Ma za sobą niezliczoną ilość modowych współprac, w tym sneakersy Nike Tailwind i współpracę z tym magazynem. Również sami aktorzy przyciągają nagłówki gazet, za sprawą modowych współprac, takich, jak na przykład sneakersy Caleba McLaughina, linii makijażu Millie Bobby Brown czy ten dziwaczny garnitur Davida Haboura.

Poza ekranem serial Stranger Things stał się serialem o pozornie niekończącym się znaczeniu kulturowym, a także stylistycznym. Na dowód pokazujemy najlepiej ubranych członków obsady Stranger Things.

Obsada Stranger Things i ich styl

Stranger Things – Brett Gelman

Choć duża część prasy pisząc o Stranger Things obraca się wokół dzieci i nastolatków, dorośli aktorzy, tacy, jak Brett Gelman udowadniają siłę wieku swoim stylem. Samozwańczy „Jaddy” niewątpliwie stał się jedną z mało prawdopodobnych inspiracji modowych po wielu stylizacjach, w jakich pojawił się na czerwonym dywanie. Zdecydowanie zawsze były one oryginalne i odstawały od czarnych garniturów innych gwiazd. Jak nie kolekcja marki Dries Van Noten, to znowu pastelowy różowy kołnierzyk obozowy albo pełne stroje Bode. Jedno jest pewne – zawsze wygląda ciekawie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Brett Gelman na czerwonym dywanie
źródło: instagram.com/brettgelman/

Stranger Things – Joe Keery

Mówiąc o Joe Keerym należy zacząć od jego fyzury. Ciemne fale sprawiły, że zyskał mnóstwo fanek w sieci, podczas gdy on prawdopodobnie nigdy nie myje włosów ani nie chodzi do fryzjera. Jego styl ubierania się także jest dopasowany właśnie do włosów.

Joey Keery na spacerze
źródło: instagram.com/joe.keery/

Stranger Things – Finn Wolfhard

Wolfhard to kolejny człowiek o niecodziennej fryzurze. Jego styl ubierania się jest inspirowany latami 70, co nie pozostało niezauważone. Wystąpił nawet w kampanii Saint Laurent. W komplecie z luźnymi kardiganami, prążkowanymi koszulkami polo oraz bardzo szczupłą sylwetką, jego styl mieści się gdzieś pomiędzy dziadkiem, a gwiazdą rocka lat 70. Raz pokazał się w błyszczącym, satynowym kombinezonie. Ta stylizacja pasuje bardziej do tej drugiej wersji.

Finn ze Stranger Things
źródło: instagram.com/finnwolfhardofficial/

Stranger Things – Caleb McLaughin

Caleb McLaughin powiedział kiedyś w wywiadzie dla Higsnobiety, że kiedy zakłada strój, który mu się naprawdę podoba, buduje to jego pewność siebie. Wciąż ubiera się na kolorowo i jest entuzjastą sneakersów. Posiada dużą kolekcję rzadkich wydań tych butów, a sam jego styl to bardziej streetwear w przeciwieństwie do innych członków obsady Strabger Things. Bardzo ciekawy zestaw wymyślił na premierę 4 sezonu serialu.

Caleb ze Stranger Things
źródło: instagram.com/therealcalebmclaughlin/

Stranger Things – Charlie Heaton

Charlie Heaton w 2017 roku zaczął spotykać się z inną gwiazdą Stranger Things – Natalią Dyer. Od tego czasu bacznie obserwowany jest styl tej pary. Na przykład pokazali się kiedyś w dwóch sportowo – rockowych stylizacjach Thoma Browne’a czy Diora na tydzień mody.

strangerthings charlie hiro.pl Stranger Things - najlepiej ubrani członkowie obsady
źródło: instagram.com/charlie.r.heaton/

Stranger Things – Sadie Sink

Pełne monochromatyczne stroje i spodnie w czerni, a więc w stylu Prady – tak ubiera się Sadie Sink.

Sadie ze Stranger Things
źródło: instagram.com/sadiesink_/

Stranger Things – David Harbour

Na koniec listy pozostał właśnie David Harbour i jego niecodzienne garnitury. W nich występuje zarówno na plakatach promocyjnych, jak i w samym serialu. To jedne z najbardziej odważnych garniturów, jakie można znaleźć.

David ze Stranger Things
źródło: instagram.com/dkharbour/

Zobacz też: „Running Up That Hill” Kate Bush zyskuje ogromną popularność po 37 latach dzięki nowym odcinkom „Stranger Things”

„Running Up That Hill” Kate Bush zyskuje ogromną popularność po 37 latach dzięki nowym odcinkom „Stranger Things”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News