Środa to mała sobota. Wednesdaze Hype to nowy cykl imprez w Iskrze, który umili środek tygodnia

Basen przy klubie

Mówi się, że środa to mała sobota. Wiemy, że nie zawsze, ale dzięki nowemu cyklowi imprez w warszawskiej Iskrze, wiemy, że to powiedzenie nabierze nowego sensu!

Czyż nie jest tak, że środa, to najlepszy moment na chwilę relaksu, spotkanie ze znajomymi, czy wyszukany muzyczny bit? Sądzimy, że tak! Cykl Wednesdaze Hype miał swoją premierę w ubiegłą środę, 3 czerwca, a przed nami jego kolejna odsłona. Spokojnie – środowe imprezy będą trwały do samego końca sezonu!

W każdą środę w zielonym gąszczu ogrodu klubu przy Polu Mokotowskim przeżyjemy Wednesdaze Hype – imprezę, która sprawi, że Twój tydzień rozpocznie się totalnie na nowo.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Klimat muzyczny? Proste. Rap, bassline, future R&B i muzyczne bengery, które zawsze dobrze słyszeć. Na najbliższej imprezie za stery dj’skie przejmą:

  • Dj Black Belt Greg,
  • Dj Rizzle,
  • Bamzoo.

Klasyczne wartości dodane Iskry oczywiście w pełnej gotowości, czyli basen, chill strefa pełna wygodnych leżaczków z totemem i piękną drewnianą konstrukcją, przygotowana na wszystko ekipa barmanów, która dogodzi waszym gustom i fantazjom.

Start imprezy: zawsze o 20:00. Wejścówka – zawsze 10 PLN, chyba że zapiszesz się na wydarzenie na Facebooku. Lista FB wchodzi za darmo do 22:00.

cover3 4 Środa to mała sobota. Wednesdaze Hype to nowy cykl imprez w Iskrze, który umili środek tygodnia

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News