Soccer Mommy śpiewa w grze The Sims 4: Licealne lata

Soccer Mommy śpiewa w grze The Sims 4: Licealne lata
Kadr z teledysku „Shotgun” (Simlish Version)

The Sims to wyjątkowa gra pod kątem muzycznym, ponieważ na przestrzeni lat coraz więcej artystów pozwala jej twórcom na wykorzystanie swoich piosenek w grze w wersji simlish, czyli w języku Simów. W najnowszym dodatku do The Sims 4 usłyszeć można „Shotgun” Soccer Mommy. Jaki jest nowy dodatek do najpopularniejszej gry symulacyjnej i o czym jest piosenka w nim umieszczona? Dowiecie się tego z poniższego artykułu!

The Sims 4: Licealne Lata – o dodatku

The Sims 4: Licealne Lata to dwunasty dodatek do gry The Sims 4, którego motywem przewodnim są nastoletnie lata Simów.

Główne cechy dodatku to:

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

  • Odjechany sprzęt streamera– zmień swoją sypialnię w raj gracza, studio do prowadzenia transmisji lub platformę do tworzenia trendów dzięki nowemu krzesłu gracza, bezprzewodowemu głośnikowi i panelom LED.
  • Poznaj licealne życie– będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swoich nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę. Najcenniejsze chwile możesz przeżyć w trakcie obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach.
  • Ponadczasowe nastoletnie wspomnienia– przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych). Poza tymi ważnymi chwilami Simowie będą również poznawać przyjaciół na całe życie, brać udział w zajęciach pozaszkolnych i dołączać do różnych zespołów, a to wszystko w trakcie burzliwego okresu dojrzewania.
  • Nie bój się zmian– nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać nowe okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów, pójście na wagary i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, żeby nikt Cię nie przyłapał.
  • Odkryj własny styl– udekoruj sypialnię po swojemu, dobieraj strój z wykorzystaniem ubrań oferowanych przez sprzedawców z Depop i zostań Simfluencerem. Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony dzięki sprzedawaniu strojów i promowaniu zaprojektowanych stylizacji w Trendi, gdy siedzą w swoim pokoju – teraz bardziej interaktywnym niż kiedykolwiek.

„Shotgun” Soccer Mommy w The Sims 4: Licealne Lata

Soccer Mommy to projekt pochodzącej z Nashville singer-songwriterki Sophie Allison, który został zapoczątkowany w 2015 roku na Bandcampie. Jej muzyka czerpie inspirację z lat dwutysięcznych, czyli czasu wprowadzenia na rynek Simsów.

Wraz z Kawałkiem „Shotgun” Soccer Mommy dołączyła do grona artystów wykonujących muzykę indie-rock, których piosenki można usłyszeć w The Sims 4, czyli: Snail Mail, Lucy Dacus, Julien Baker, Japanese Breakfast i Hovvdy.

Co ciekawe, piosenka „Shotgun” ukazała się w wersji simlish razem z teledyskiem stworzonym w stylu gry The Sims! Wideo przygotowała Veronica Kocy.

nie mogę uwierzyć, że możecie teraz usłyszeć shootbleng (czyli shootgun) w Simsach ? moje życie naprawdę zatoczyło koło, sprawdźcie piosenkę w nowym dodatku The Sims 4: Licealne Lata!

„Shotgun” – ciekawostki o piosence i jej wersjach

„Shotgun” to pierwszy singiel promujący trzeci album Soccer Mommy „Sometimes, Forever”, który ukazał się 24 czerwca 2022 roku. To opowieść o początku zakochiwania się i niepewności, dokąd to uczucie może zaprowadzić.

Kiedy ją pisałam, bardzo dużo myślałam o wczesnym uczuciu miłości. Wróciłam myślami do niektórych pierwszych randek i pierwszych chwil, które spędziliśmy wspólnie, kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy razem mieszkać. Miałam 19 lub 20 lat, kiedy to wszystko się działo, i chciałam uchwycić uczucie, które ogarnia mnie, gdy myślę o tych pierwszych dniach…

Tak o piosence, która znalazła się w The Sims 4: Licealne Lata opowiada jej autorka.

Poza wersją studyjną i simlish „Shotgun” zostało nagrane w jeszcze trzech innych odsłonach. Demo utworu pojawiło się na albumie „Good Music to Ensure Safe Abortion Access to All”. Cały dochód ze sprzedaży kompilacji z piosenką Soccer Mommy został przekazany na wsparcie aborcji w USA po obaleniu sprawy Roe przeciwko Wade w dniu 24 czerwca 2022 roku. Demo „Shotgun” można było kupić tylko w serwisie Bandcamp 7 października 2022 roku. Kawałek został także zremisowany przez elektro-popowy duet Magdalena Bay oraz zupełnie odmieniony przez popularny w ostatnim czasie efekt slowed + reverb. Obie te wersje dostępne są na wszystkich muzycznych serwisach streamingowych.

Źródła cytatów: Instagram, Simspedia, Stereogum, UPROXX

Tekst: Matylda Motyl

Zobacz też: Pierwszy solowy projekt Ruth Radelet, wokalistki Chromatics

Pierwszy solowy projekt Ruth Radelet, wokalistki Chromatics

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News