Smartband od HIRO na rzecz aukcji WOŚP

Wspólnie z Aretą Szpurą (Local Heroes) stworzyłyśmy unikalną bransoletkę, która wystawiona została na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Inteligentna bransoletka (tak zwany smartband) została stworzona w trakcie warsztatów „Wearables for Good” organizowanych przez GeekGoesChic.Co w Campus Warsaw. Wspólnie z Aretą Szpurą z Local Heroes stworzyłyśmy bransoletkę inspirowaną miastem Kraków. Nasze dzieło, w ramach akcji RzeczyOdSerca.pl, wystawione zostało na aukcję charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze za bransoletkę przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Bransoletkę licytować możecie pod tym linkiem.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W warsztatach „Wearables for Good” wzięli udział przedstawiciele polskiej branży fashion, m.in. ci z czołowych publikacji modowych w naszym kraju. Z naszej redakcji w wydarzeniu udział wzięły dwie osoby: Ola Zawadzka, redaktor prowadząca Hiro.pl oraz ja. Podzieleni na grupy uczestnicy, personalizowali smartbandy i z gadgetu elektronicznego zamienili je w akcesorium modowe. Zorganizowana przez GeekGoesChic.Co akcja odbyła się w partnerstwie Google oraz Allegro, które zakupiło smartbandy na jej rzecz.

Wszystkie bransoletki zostały sfotografowane podczas sesji zdjęciowej. Modelka, Magda Zalewska z Embassy Models, wystąpiła w ubraniach zaprojektowanych przez projektantów biorących udział w warsztatach: Agę Roszak, Olę Bąkowską, Local Hereos, Hector&Karger oraz Sophie Kula. Autorką zdjęć jest Kasia Gola, założycielka GeekGoesChic.Co, makijaż wykonała Polka Dźwigała z Seizo.pl. Modelkę stylizowały Aga Roszak i Ola Bąkowska. Przy sesji współpracowali również Ania Malko z TFH Koncept Store, Ania Migacz Lesińska z  CARGO by OWEE, Andrzej Wieser, Marcos Rodríguez Velo, Micaela Xerinda oraz Magda Przygoda z Polki.pl.  Sesja odbyła się w przestrzeniach Campus Warsaw.

Zobaczcie sesję zdjęciową z naszym smartbandem oraz zapraszamy do licytowania naszej bransoletki!

GeekGoesChic-wearables-for-good-HIRO

Anna Pocenta

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News