Seth Troxler będzie świętować 10-lecie swojej pracy! Gdzie? Na Smolnej!

Mężczyzna w marynarce i kapeluszu na tle świecącej ściany

Amerykańska gwiazda muzyki klubowej już 14 stycznia będzie świętować wydanie swojej nowej EP-ki z okazji 10 lat obecności na muzycznej scenie w Europie! Dodatkowo, tego wieczoru Smolna będzie zbierała fundusze na WOŚP!

Seth Troxler – 10 years in Europe – pod tym hasłem DJ z Detroit da kilka specjalnych występów. BURN Energy Drink, który wsparł to wydarzenie, również od 10 lat organizuje projekt BURN Residency. Warszawski set Seth’a Troxler’a, który od dekady współpracuje z artystami z Europy, zainauguruje BURN Residency 2018. DJ-e z dziesięciu krajów biorący udział w akcji będą mieć szansę wygrania kontraktu wartego 100.000 euro.

Amerykanin rozpoczął swoją karierę już jako 16-latek grając w klubach kolebki muzyki house i techno, czyli Detroit, gdzie wyrobił swój niepowtarzalny styl. Pracował również jako autor remixów, co pozwoliło mu na wydanie dla wielkich wytwórni jak Crosstown Rebels, M_nus czy Bpitch Control. Powoli zdobywał pozycję na scenie klubowej kolejno zajmując trzecie, drugie i w końcu pierwsze miejsce w rankingu wpływowego Resident Advisor. Dziś jest postacią, która regularnie pojawia się w najważniejszych miejscach związanych z muzyką elektroniczną, m.in.: Fabric, Tenax, MUTEK, Panorama Bar, Watergate, Robert Johnson, The Rex czy Detroit Electronic Music Festival. Jest też założycielem wytwórni płytowych Tuskegee i Soft Touch.

Impreza na Smolnej z udziałem Troxlera będzie okazją, aby zobaczyć go w rzadkim, kameralnym wydaniu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a dodatkowo, tego wieczoru klub SMOLNA będzie zbierał fundusze na WOŚP. Start imprezy o godzinie 20:00, a więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/158212904799167/

Plakat promujący występ Seth Troxlera

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News