Śląsk 3D na Google Earth

Nasz śląski rejon w końcu trafił do Google Earth w wersji 3D. W jego obszar wchodzą takie miasta jak: Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Sosnowiec oraz Będzin.

Google Earth – aplikacja, która umożliwia wirtualny spacer po wszystkich zakątkach świata – właśnie uzyskała najnowszy model zabudowy Górnego Śląska. To pierwsza polska aglomeracja, która pojawiła się na Google Maps w tak dokładnej wersji 3D. Została wygenerowana automatycznie na podstawie zdjęć z lotu ptaka.

Co więcej, dowiedzieliśmy się także, że oprócz Górnego Śląska, wersji 3D doczekał się również Zagrzeb, czeska Praga i Niagara Falls.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Niestety, niektóre obszary są bardzo zdeformowane i przypominają momentami miasteczko w Simsach. Jak widać, funkcja nie została jeszcze w pełni opanowana, ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu wszystko będzie wyglądało perfekcyjnie, jak przystało na Górny Śląsk.

google-earth-polska-slask-katowice-1-650x316 google-earth-polska-slask-katowice-2-650x317 google-earth-polska-slask-katowice-3-650x316 Zrzut-ekranu-32-650x365google-earth-polska-slask-katowice-4-650x315

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News