Składany Samsung Galaxy Z Flip

Składany Samsung Galaxy Z Flip

Składany Samsung Galaxy Z Flip. Choć na co dzień traktujemy smartfony raczej użytkowo, okazuje się, że urządzenie, dzięki któremu kontaktujemy się ze światem, może być równocześnie kompaktowym dziełem sztuki i wyznaczać trendy. Naszą uwagę przykuł smartfon Samsung Galaxy Z Flip, który swoim składanym ekranem dosłownie nagina prawa fizyki. To smartfon, obok którego nie da się przejść obojętnie.

W złożonej wersji telefon przypomina kształtem niewielkie eleganckie puzderko, które bez trudu zmieści się w kieszeni, czy w torebce. Uwagę przyciągają też kolory: pryzmatyczny fiolet i elegancka czerń. W wersji 5G Galaxy Z Flip dostępny jest też w kolorze klasycznej szarości i szlachetnej miedzi. Po rozłożeniu mamy do dyspozycji przestronny 6,7 calowy ekran, który pozwala korzystać ze smartfonu w zupełnie nowy sposób niż ten, który znaliśmy do tej pory. I nie chodzi tu o sam gest otwierania i zamykania, ale o zupełnie nowe doświadczenia na które pozwala składany ekran w dedykowanym trybie Flex. Dzięki niemu w przypadku wybranych aplikacji, wyświetlacz Galaxy Z Flip dzieli się na dwie części: w górnej możemy wyświetlać treści, obrazy, filmy, a z poziomu dolnego ekranu, sterować nimi. Dzięki temu, oglądanie filmów już nigdy nie będzie takie samo!
Korzystanie z dwóch aplikacji równocześnie? Z Galaxy Z Flip to nic trudnego. Multitasking ułatwia tryb Multi-Active, dzięki któremu w górnej części ekranu możemy np. przeglądać artykuł, a w dolnej równocześnie robić zakupy online.

Składany Galaxy Z Flip Magazyn HIRO

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Składany Samsung

Fotografia mobilna

Galaxy Z Flip to również zupełnie nowy wymiar fotografowania i filmowania. Możemy ustawić go pod dowolnym kątem, niczym laptop, dzięki czemu każdy kadr mamy pod kontrolą – bez konieczności korzystania ze statywu. Złożony Galaxy Z Flip również sprawdzi się jako aparat, np. do świetnej jakości selfie wykonanego przy pomocy zewnętrznego aparatu z podglądem na małym, zewnętrznym ekranie. Z pomocą Galaxy Z Flip nagramy również płynne wideo w proporcji 16:9, które idealnie nada się do udostępniania w social mediach.

Moda na innowacje

Ambasadorką Galaxy Z Flip jest Maffashion, jedna z najbardziej popularnych polskich inluencerek modowych, która od lat wyznacza trendy i inspiruje miliony fanów obserwujących jej poczynania w mediach społecznościowych. Łamanie zasad, nieoczywiste rozwiązania, nieszablonowe połączenia – to znaki rozpoznawcze ambasadorki Galaxy Z Flip. Czy innowacje są w modzie? Tak się składa, że to przyszłość – udowadnia Maff w najnowszej odsłonie kampanii:

Składany Samsung Galaxy Z Flip Galaxy Z Flip

Tekst: Redakcja HIRO

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News