Czy Samsung S23 może nas zaskoczyć?

samsung s23

Początek lutego to termin, kiedy na rynku zawsze pojawiają się nowe urządzenia marki Samsung z serii S. Tym razem jest to smartfon Samsung Galaxy S23. Na premierę tego telefonu czekają nie tylko fani marki Samsung, ale także wszyscy pasjonaci nowych technologii oraz osoby, dla których korzystanie z nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń jest priorytetem. Czy rzeczywiście warto czekać? Czym Samsung S23 może nas zaskoczyć?

Jeszcze lepsza jakość zdjęć

Telefon Samsung S23 na pewno może zaskoczyć wszystkich pasjonatów robienia zdjęć i nagrywania video. Dlaczego? Ponieważ wyposażony jest w znacznie lepszy aparat w porównaniu z poprzednimi modelami. Główny aparat to aż 200 Mpix rozdzielczości! Co ważne, korzysta z najnowszej matrycy Isocell HP2. Z tyłu telefonu znajduje się dodatkowo aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 12 Mpix oraz dwa aparaty tele o rozdzielczości 10 Mpix. Pierwszy z zoomem 3x, z kolei drugi z zoomem 10x. Co to oznacza? Przede wszystkim taki sprzęt umożliwi wykonywanie naprawdę rewelacyjnych fotografii w nocy. Rozdzielczość aż 200 Mpix to gwarancja niezwykle szczegółowych zdjęć, pokazujących dokładnie każdy detal. Bez wątpienia można stwierdzić, że jakość zdjęć wykonywanych tym telefonem na pewno zaskoczy niejednego posiadacza poprzedniego modelu z serii S.

Znacznie wydajniejsze podzespoły

Mówiąc o tym, czym Samsung S23 może nas zaskoczyć, na pewno uwagę warto zwrócić na podzespoły. Telefon wyposażony jest w procesor Snapdragon 8 Gen 2 o taktowaniu 3,36 GHz. Poza tym w smartfonie znajduje się pamięć RAM o pojemności 8 lub 12 GB. Szczególną uwagę zwraca na siebie także pamięć wewnętrzna, której bazowa pojemność wynosi aż 256 GB. Dzięki temu telefon cechuje się naprawdę wysoką wydajnością. Czas pracy na jednym ładowaniu może zaskoczyć niejednego użytkownika. Tym bardziej że smartfon wyposażony jest w baterię o pojemności 3900 mAh, obsługującą ładowanie z mocą 25 W.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Świetne oprogramowanie

Telefony marki Samsung działają oczywiście na Androidzie, z nakładką One UI. W modelu S23 ma być to wersja 5.1. I tu kolejne zaskoczenie. Wersja ta daje ogromną możliwość personalizacji interfejsu. Co to dokładnie oznacza? Użytkownik będzie miał możliwość skorzystania z bardzo bogatej funkcji Motywy, w której dostępne są tysiące tapet do wyboru. Poza tym odbiorca znajdzie o wiele więcej opcji w Ustawieniach telefonu. Mowa tu m.in. o możliwości skorzystania z funkcji Lab, która jeszcze bardziej zwiększa możliwości nakładki. Wspomnieć trzeba jeszcze o funkcji Samsung Good Lock. W nowej wersji telefonu daje ona jeszcze większe możliwości modyfikacji systemu. Użytkownik będzie miał choćby możliwość skorzystania z kilkunastu modułów, pozwalających na znaczące zmiany w Androidzie i nakładce One UI. Od razu trzeba tu podkreślić, że takich opcji w swoich urządzeniach konkurencyjne marki nie udostępniają.

Czym jeszcze może zaskoczyć telefon Samsung S23?

Na koniec warto kilka słów powiedzieć o wyświetlaczu. W przypadku modelu S23 ma on przekątną 6,8 cala i obsługuje rozdzielczość WQHD+ (3088 x 1440 pikseli). Co jednak najważniejsze, Samsung S23 umożliwia łączność tekstową i graficzną z wykorzystaniem łączności satelitarnej. Jest to zatem rozwiązanie, które może w znaczącym stopniu przyspieszyć pracę i użytkowanie telefonu. Wszystko to sprawia, że tak wielu użytkowników czeka z niecierpliwością na ten flagowy model telefonu marki Samsung.

Zobacz też: WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

WD-40 Cologne – zapach mężczyzny

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News