Satelity online. Zobaczcie co nad nami przelatuje ?️?️?️

Satelity online nad Europą

Satelity online. Po ostatnich przelotach “pociągów Starlink” po nocnym niebie zrobiło się o nich głośno. Możemy sprawdzić położenie, prędkość i inne informacje o wszystkich obiektach nad naszymi głowami. Zastanawiamy się na ile postęp w dziedzinie podboju orbity okołoziemskiej idzie w parze z rzeczywistymi potrzebami ludzkości. Z jednej strony niedługo internet będzie dostępny bezprzewodowo na całej kuli ziemskiej, a z drugiej naukowcy alarmują, że tak duża ilość obiektów już dziś utrudnia badania kosmosu z ziemi. A ilość satelitów wzrasta w dużym tempie. Nie wiemy co przyniesie rozwój biznesu orbitalnego, ale wiemy jakie obiekty obecnie znajdują się nad naszymi głowami i możemy to zobaczyć online.

Polecanie ciekawych stron stało się ostatnio ulubionym zajęciem influencerów. Osób polecających strony i narzędzia do kreacji i wszystkiego czego tylko dusza zapragnie jest w necie coraz więcej. Najczęściej kopiują od siebie podobne zestawy stron do zaproponowania i twierdzą, że każde ich polecenie jest amazing i awsome. Postanowiliśmy, że też będziemy wam też polecać sprawdzone i ciekawe strony oraz narzędzia w necie, dzięki którym wasze życie stanie się łatwiejsze lub ciekawsze.

Strona z aktualną pozycją wszystkich satelitów

Dzięki tej stronie możecie bez żadnej rejestracji zobaczyć aktualne położenie wszystkich aktywnych satelitów na orbicie. Oczywiście nie liczymy na to, że obiekty wojskowe również są tu zarejestrowane. Można zobaczyć co aktualnie przelatuje nad naszymi głowami, jakiego jest przeznaczenia i z jaką prędkością się przemieszcza. Polecamy!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

https://platform.leolabs.space/visualization

Satelity online

2.5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News