Categories: artfilm

Sabrina, interaktywny program z Bearem Gryllsem, dokument o marihuanie. Kwietniowe nowości na Netflix

Kwiecień-plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. I pewnie dokładnie tak, według tego starego porzekadła, w kwietniu będzie. Jednak na Netflix, ten miesiąc zapowiada się wyjątkowo gorąco!

Jak zawsze, wybraliśmy dla Was 10 filmów i seriali, które wjadą na Netflix w tym miesiącu. Jest z czego wybierać, a dla każdego, znajdzie się coś miłego.

Chilling Adventures of Sabrina

Mrożący krew w żyłach nowy rozdział opowieści o nastoletniej Sabrinie, która zgłębia tajemnice mrocznego i przerażającego świata czarownic.

Premiera: 5 kwietnia

Ruchome piaski

Po tragedii, do której doszło w szwedzkim liceum, pewna nastolatka zostaje oskarżona o zabójstwo. Te wydarzenia wstrząsają zamożnymi mieszkańcami przedmieść Sztokholmu.

Premiera: 5 kwietnia

Ty kontra dzicz

Bear Grylls przemierza świat, odwiedzając najniebezpieczniejsze zakątki globu. W tym serialu interaktywnym to widzowie decydują, co powinien zrobić, by przetrwać.

Premiera: 10 kwietnia

Tijuana

Gdy ważny polityk zostaje zamordowany z zimną krwią, nieustraszeni lokalni dziennikarze ryzykują wszystko, by odkryć prawdę.

Premiera: 5 kwietnia

Special

Homoseksualista z lekkim porażeniem mózgowym postanawia zbudować nową tożsamość jako ofiara wypadku, by wreszcie móc żyć tak, jak zawsze chciał.

Premiera: 12 kwietnia

A Land Imagined

Singapurski policjant bada sprawę zaginięcia pracującego na budowie imigranta z Chin, który spędzał bezsenne noce zanurzony w świecie tajemniczej gry wideo.

Premiera: 12 kwietnia

Sklep z jednorożcami

Wyrzucono ją ze szkoły, dlatego musiała podjąć nudną pracę biurową. Jednak los się do niej uśmiechnął — w końcu może adoptować wymarzonego jednorożca.

Premiera: 5 kwietnia

Wynajmij sobie chłopaka

Nie masz faceta? To nie problem! Licealista tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różne uroczystości. W roli głównej Noah Centineo.

Premiera: 12 kwietnia

Nasza planeta

Twórcy Planety Ziemia zabierają widzów w niezapomnianą podróż po najpiękniejszych zakątkach przyrodniczych naszej planety.

Premiera: 5 kwietnia

Wszystkie kolory trawy

Zioło zagościło na dobre w świecie jazzu i hip-hopu. To przez nie toczą się wojny narkotykowe. Jaką piętno na amerykańskim społeczeństwie odcisnęła marihuana?

Premiera: 20 kwietnia

Nadal mało?

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

23 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago