Rytmiczny bass i kwaśne bity, czyli sobotnia noc na Smolnej

Plakat promujący koncert na Smolnej

Weekend przed nami, a wraz z nim – ciąg dalszy jesiennego imprezowania. Kto powiedział, że jesień musi być nudna i deszczowa? Wpadajcie w sobotnią noc na Smolną!

Na scenie warszawskiego klubu Smolna wystąpią Answer Code Request i Cassegrain & TIN MAN live. Impreza rozpocznie się o 23:30! Szczegółów szukajcie na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku!

Answer Code Request – miesza melancholijny styl Detroit z charakterystycznym, rytmicznym bassowym brzmieniem. Jego wizja techno zachwyciła samego Marcela Dettmanna i Marcela Fenglera. Answer Code Request w rok od pierwszego publicznego występu zasłużył sobie na rezydenturę w kultowym Berghain/Panorama Bar.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cassegrain & TIN MAN live – Tin Man reprezentuje jedną z najciekawszych kwaśnych wytwórni na świecie – Absurd / Acid Test. Nakładem tej oficyny ukazały się jego dwa najbardziej znane albumy Neo Neo Acid oraz Ode. Jego hipnotyczne wydawnictwa są przepełnione legendarnym brzmieniem Rolanda TB-303, które artysta uzupełnia swoim melancholijnym wokalem. Tym razem wystąpi w niezwykle specjalnym projekcie z niemniej uznanym duetem Cassegrain, czyli artystami związanymi z wytwórnią Prologue. To w niej wydali swoich numerów – w tym najbardziej znane wydawnictwa takie jak Blood Distributed As Pure Colour czy Tiamat.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News