Robicie screeny na InstaStories? Uważajcie, Instagram wprowadza zmiany!

Zrzut ekranu z Instagrama

Powiemy tak: róbcie bezkarnie zrzuty ekranów, dopóki możecie! Instagram testuje właśnie nową opcję, która uniemożliwi Wam bezkarne, incognito robienie zrzutów ekranów ze stories Waszych znajomych!

TechCrunch napisał ostatnio, że Instagram podejmuje kolejny krok do zbliżenia się podobieństwem do Snapchata. Testy co prawda jeszcze trwają, ale pierwsze ofiary tego pomysłu już są! Na szczęście, zanim zostaniecie włączeni w program legalnego screenowania, pokaże się Wam okienko informujące o tym, że od teraz autor danego slajdu na InstaStories zostanie poinformowany o Waszym małym grzeszku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jak informuje TechCrunch, co prawda Wasz zrzut ekranu może zostać nadal niezauważony – nikomu nie wyskoczy okno, że Użytkownik XYZ zrobił zrzut ekranu. Jednak nie zmienia to faktu, że na liście osób oglądających story, pojawi się mały symbol sugerujący, że został wykonany zrzut.

Z jednej strony jest to super wiadomość, jeśli chcecie się przekonać, czy Wasz ex potajemnie robi screeny Waszych zdjęć. Z drugiej strony – jeśli to Wy je robicie, no cóż… jesteście w gorszej sytuacji.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News