Przeżyjcie piątkowy „Flashback” razem z Rosalie. w krakowskim Sercu!

Grafika przedstawiająca dziewczynę w okularach

Ten rok zdecydowanie będzie należał do Rosalie. 19 stycznia 2018 przywitaliśmy się z jej krążkiem Flashback, a już jutro wokalistka rozpoczyna trasę koncertową. Premierowy koncert trasy odbędzie się w krakowskim klubie Serce!

Kiedy debiutowała EP’ką Enuff miała już na koncie występy na Open’erze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią wytwórnia Alkopoligamia.com. To pod jej skrzydłami w kwietniu ep-ka ukazała się fizycznie, a chwilę wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki Pozwól, który do tej pory osiągnął pół miliona wyświetleń.

Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce rnb, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki. 19 stycznia ukaże się jej pierwszy album długogrający. Na Flashback znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee’m, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który nawet jeżeli ominie playlisty topowych stacji radiowych, zagości w osobistych odtwarzaczach na długo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert Rosalie. w krakowskim klubie Serce rozpocznie się o godzinie 22:00 (otwarcie drzwi: 21:00), a w ramach afterparty zagrają Line to hell x Łowcy. Bilety do nabycia przez aplikację Going.

Grafika wyróżniająca: Nata Trochowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News