Przestrzeń wypełniona zmysłami: Koncert w Ciemności

Mężczyzna w smokingu na tle różnokolorowych świateł

Czasami dobrze jest się w pewnym sensie wyłączyć – nie chodzi tutaj koniecznie o podejmowanie drastycznych kroków, takich jak wyrzucanie przez okno telefonu, nic z tych rzeczy. Wystarczy zamknąć oczy i po prostu: słuchać.

Koncert w Ciemności to wyjątkowy projekt muzyczny, który proponuje nową estetykę słuchania. Już 13 kwietnia Nowy Świat Muzyki zamieni się w przestrzeń wypełnioną zmysłami, za sprawą Artura Sychowskiego.

Artur Sychowski to pianista młodego pokolenia, którego muzyka jest emocjonalną podróżą do ludzkich serc. To barwność dźwięków i niezwykła sztuka improwizacji artystycznej. Wprowadzimy widzów w trans ciemności i doznań muzycznych, które wywołują dreszcze.

Forma koncertu odbiega od typowej relacji artysta-publiczność. Artur zagra w ciemności. Taki sposób słuchania muzyki wyostrza słuch i łagodzi pożądliwość pozostałych zmysłów. Zauważmy różnicę między słyszeniem, a słuchaniem. Zgaśmy światło!

Koncert rozpocznie się 13 kwietnia 2018 o godzinie 20:00 w Nowym Świecie Muzyki. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

ARTUR SYCHOWSKI Przestrzeń wypełniona zmysłami: Koncert w Ciemności

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News