Sounds&Snacks vol.1

Kilka godzin imprezy przy muzyce na żywo, wydobywającej się wprost z głośnika Sound Blaster Roar, świeżego ale już dobrze znanego na rynku kolumn bezprzewodowych. Z kolei klimat całej imprezy nadawać będzie Jedynak ze składu FLIRTINI. 

Kolejne atrakcje przygotowane przez organizatorów, czyli Creative Polska i Asphalt Store, to ostatnie “must have” najlepszych imprez, czyli maszyna do robienia gif-ów. Wygłupiasz się przez kilka sekund przed specjalną kamerą, wpisujesz adres mailowy lub numer telefonu i natychmiast zostaje przesłany do Ciebie plik w formie .gif, do dowolnego wykorzystania.

Na Sounds&Snacks będzie sporo rozpieszczania, bo wszyscy którzy wpadną na imprezę miedzy godziną 13, a 18, będą mogli za darmo skosztować przekąsek od „Hummus Ice Cream Bar”. Każdy hummus ma swoją ciekawą nazwę i smak: Rihanna, ASAP Mob, Prodigy, Nirvana, Tic Tac Toe, Wu Tang Clan.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pojawiły się pogłoski, że pojawi się alkohol za free! Jednak z racji tego, że impreza będzie zamknięta (obowiązuje lista fb), istnieje możliwość tak zwanego BYOB.

Sami organizatorzy piszą tak: “Zapraszamy na dobra sobotę, z dobrym startem przed wieczorną imprezą, gdziekolwiek później sobie pójdziecie.”

W ramach zapowiadającej się imprezy, codziennie można wygrać ciekawe nagrody od Creative, wystarczy wpisać się na listę fb w wydarzeniu Sounds&Snacks vol.1 i śledzić szczegóły na fb Asphalt Store https://www.facebook.com/asphaltbikes.

Szczegóły w wydarzeniu na stronie fb Creative i Asphalt Store.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News