Prąd w torebce

Okazuje się, że kobieta w torebce rzeczywiście ma wszystko m.in. dzięki marce Knomo, która obchodzi swoje dziesięciolecie. To właśnie w 2004 roku z inicjatywy Howarda Harrisona i jego przyjaciela Benoita Ruscoe’a powstała firma, której celem jest tworzenie wyjątkowych produktów, które nie tylko rozkochają w sobie użytkowników, ale też zainspirują ich do zmian.

Dering to torebka z kolekcji marki Knomo, wykonana z luksusowego nylonu wykończonego skórą saffiano. Oprócz walorów estetycznych, torebka dostarcza również… możliwość ładowania urządzeń elektrycznych. W wewnętrznej kieszonce znajduje się bateria litowo-polimerowa pozwalająca ładować telefon czy tablet za pomocą kabla USB. Dering posiada również numer KNOMO ID, który w przypadku zgubienia pomoże ją zlokalizować Elegancka, a przy tym funkcjonalna torebka jest idealnym dodatkiem na każdą okazję, a przede wszystkim pozwoli zapomnieć o rozpaczliwym szukaniu gniazdek w miejscach publicznych.

1 (1)

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


3 (1)

5 (1)

2 (1)

zdjęcia | http://bit.ly/1z1dqvy ,http://bit.ly/1y4LgCZ

tekst | Judyta Licznerska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News