Poznajcie gwiazdę serialu Stranger Things z zupełnie nowej strony

zdjecie przedstawia 4 nastolatkow, ktorzy stoja i widac ich do pasa

Jeśli tak jak my, uwielbiacie gwiazdora serialu Stranger Things mamy dla Was dobrą wiadomość. Okazało się, że poza swoją barwną karierą aktorską Finn Wolfhard jest także utalentowanym muzykiem.

Przystojny, młody aktor ma już kilka ciekawych sukcesów na swoim muzycznym koncie. Występował już na scenie między innymi z Macem DeMarco, wykonując covery kultowego New Order czy Guns N’ Roses. Do swojego dorobku może również włączyć pracę przy reżyserowaniu teledysku. Finn nie ma zamiaru na tym poprzestać, ponieważ założył także swój własny zespół o wdzięcznej nazwie Calpurnia.

Zobacz także: Jak wyglądały przesłuchania dzieciaków do Stranger Things?

nastolatek w czarnych, kreconych wlosach, widac jedynie jego twarz, patrzy poza obiektyw

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


12 stycznia zespół miał swój pierwszy koncert, który odbył się w Nowym Yorku, gdzie zagrali kultowe klasyki zespołu Velvet Underground. Mamy nadzieję, że Finn nie ma zamiaru poprzestać na graniu coverów, z niecierpliwością czekamy na jego własny, debiutancki materiał. Tymczasem sami zobaczcie, jak hollywoodzka gwiazda radzi sobie na scenie!

Tekst: Dominika Kowalewska

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News