Powstanie restauracja jak z Twin Peaks

Nie lada gratka dla fanów kultowego “Miasteczka Twin Peaks”! Za kilka tygodni ma zostać otwarta w Londynie restauracja wzorowana na serialowym Double R Diner.

Najnowsze odcinki serialu Davida Lyncha pojawią się na antenie kanału Showtime dopiero w 2017 roku. By osłodzić oczekiwanie na kolejny sezon “Twin Peaks”, firma Lemonade and Laughing Gas, we współpracy z Blanch & Shock, stworzyła restaurację typu pop-up o wdzięcznej nazwie “The Owls Are Not What They Seem”.

double-r-diner-norma   twin-peaks-the-double-r-diner-1

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zakupując bilety, serialowi miłośnicy będą mogli zjeść tam obiad w towarzystwie interaktywnie wykreowanych postaci. Wśród atrakcji przewidziana jest również wycieczka po Czerwonym Pokoju oraz liczne konkursy, w tym na najlepsze przebranie. Nie wiadomo jeszcze jakie dania będą serwowane w lokalu. Liczymy jednak na to, że w menu nie zabraknie “cholernie dobrej filiżanki kawy”, policyjnych donutów i słynnego cherry pie… A gdyby kelnerką była Laura Palmer? Restauracja “The Owls Are Not What They Seem” będzie otwarta od 27 sierpnia do 17 października. Bilety wstępu już teraz można nabyć przez internet na notwhattheyseem.com.

maxresdefault (1)

tumblr_nrbid0Pu2o1tqbo6po1_500

tekst | Zuzanna Tomaszewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News