Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss

Czarno-białe zdjęcie młodej kobiety leżącej na łózku

To pamiętnik. To bardzo intymne, pełne miłości i niewinności zdjęcia z sesji, wakacji, czy po prostu leniwego popołudnia w łóżku. Zdjęcia, które nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Pamiętam, że siedząc obok niej, miałem wrażenie, że moje serce przestanie bić; jej piękno mnie pochłaniało — tak wspomina pierwsze spotkanie najsłynniejszą heroine chic girl — Kate Moss, fotograf i model Mario Sorrenti.

Najsłynniejsza modelka lat dziewięćdziesiątych namieszała na tyle w świecie modelingu, że każdy skandal, każde potknięcie i odwyk zostały jej rozgrzeszone.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dziewczyna która, jak mało kto zdobyła świat swoim lekko zaspanym, ale bardzo obsesyjnym spojrzeniem, zadziornością, seksowną aurą i charyzmą. Zanim przeszła na stronę Pete Dohertego, mając lat naście, została uwieczniona na wielu niepublikowanych dotąd zdjęciach. Zdjęciach bardzo zmysłowych, delikatnych. Na których rzadko jest papieros czy mocny makijaż (a zazwyczaj nie ma go wcale), a do tego proste, klasyczne blue jeans white shirt jak śpiewała madame del Rey.

Tak oto na zdjęciach z ich dwuletniego związku i wspólnej młodości powstał album Kate. Zdjęcia, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dostępna jest także limitowana edycja albumu z podpisem samego Sorrentiego.

kate 3 Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss kate główne Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss kate mario Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss kate mario3 Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss kate moss 1 Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nkate 2 Powstał album z niewidzianymi dotąd zdjęciami młodej Kate Moss

Tekst: Marta Duszyńska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News