Policja złapała kobietę, która próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

Kobieta z kokardką z narkotykami we włosach

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Przekonała się o tym policja, zatrzymując kobietę, która próbowała z małych paczek z narkotykami stworzyć modne akcesoria do włosów.

W ubiegłym miesiącu funkcjonariusz policji Kenneth Looney z posterunku w Filippin, Arkansas, zauważył na ulicy samochód z nieaktualną rejestracją. Prowadząca Dodge’a kobieta początkowo nie chciała się zatrzymać, jednak gdy w końcu zjechała na pobocze i została poproszona o prawo jazdy, okazało się, że to jest również nieaktualne.

Kobietą tą była 38-letnia Jessica Bernice Kropp. W trakcie zatrzymania okazało się, że kobieta nie posiada ubezpieczenia i nie miała pojęcia, gdzie są dokumenty samochodu, ponieważ, jak twierdziła – samochód był pożyczony. Po kilku dodatkowych pytaniach, wyszło na jaw, że kobieta posiada także pięć ważnych wciąż nakazów aresztowania.

To wszystko nie brzmiałoby jakoś zaskakująco, jednak najciekawsze wciąż przed nami. Gdy policja postanowiła zaaresztować kobietę, prosząc ją by wysiadła z samochodu, zauważono, że w jej włosach jest wpięta nietypowo wyglądająca kokardka.

Kokarda była w rzeczywistości małą, zamykaną strunowo torbeczką z metamfetaminą w środku. Sprytna 38-latka ułożyła torebeczkę tak, by przypominała wyglądem kokardę i przy pomocy wsuwki, przypięła ją do włosów. Między policjantem a kobietą wywiązał się dialog.

– Mówisz poważnie?
– Co?
– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy.
– Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepi, nie wiedziałam co jest w środku.

Po przeszkukaniu torebki kobiety, okazało się, że w jej wnętrzu było jeszcze wiele takich kokardek, a także kilka innych gadżetów z narkotykami w roli głównej.

Kropp została aresztowana pod zarzutem posiadania metamfetaminy i innych akcesoriów narkotykowych, a także prowadzenia pojazdu z zawieszonym prawem jazdy. Kobieta została przewieziona do więzienia w hrabstwie Marion, z którego została wypuszczona w zamian za kaucję w wysokości 23 tysięcy dolarów.

Komentarze
Rate this post