Policja złapała kobietę, która próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

Kobieta z kokardką z narkotykami we włosach

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Przekonała się o tym policja, zatrzymując kobietę, która próbowała z małych paczek z narkotykami stworzyć modne akcesoria do włosów.

W ubiegłym miesiącu funkcjonariusz policji Kenneth Looney z posterunku w Filippin, Arkansas, zauważył na ulicy samochód z nieaktualną rejestracją. Prowadząca Dodge’a kobieta początkowo nie chciała się zatrzymać, jednak gdy w końcu zjechała na pobocze i została poproszona o prawo jazdy, okazało się, że to jest również nieaktualne.

Kobietą tą była 38-letnia Jessica Bernice Kropp. W trakcie zatrzymania okazało się, że kobieta nie posiada ubezpieczenia i nie miała pojęcia, gdzie są dokumenty samochodu, ponieważ, jak twierdziła – samochód był pożyczony. Po kilku dodatkowych pytaniach, wyszło na jaw, że kobieta posiada także pięć ważnych wciąż nakazów aresztowania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


marioncounty Policja złapała kobietę, która próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

To wszystko nie brzmiałoby jakoś zaskakująco, jednak najciekawsze wciąż przed nami. Gdy policja postanowiła zaaresztować kobietę, prosząc ją by wysiadła z samochodu, zauważono, że w jej włosach jest wpięta nietypowo wyglądająca kokardka.

Kokarda była w rzeczywistości małą, zamykaną strunowo torbeczką z metamfetaminą w środku. Sprytna 38-latka ułożyła torebeczkę tak, by przypominała wyglądem kokardę i przy pomocy wsuwki, przypięła ją do włosów. Między policjantem a kobietą wywiązał się dialog.

– Mówisz poważnie?
– Co?
– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy.
– Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepi, nie wiedziałam co jest w środku.

Po przeszkukaniu torebki kobiety, okazało się, że w jej wnętrzu było jeszcze wiele takich kokardek, a także kilka innych gadżetów z narkotykami w roli głównej.

Kropp została aresztowana pod zarzutem posiadania metamfetaminy i innych akcesoriów narkotykowych, a także prowadzenia pojazdu z zawieszonym prawem jazdy. Kobieta została przewieziona do więzienia w hrabstwie Marion, z którego została wypuszczona w zamian za kaucję w wysokości 23 tysięcy dolarów.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News