Pojawił się nowy zwiastun „Zakochanego kundla” w wersji live-action. Jest kultowa scena ze spaghetti!!

Dwa psy siedzące przy talerzu spagetti

Zakochany kundel jest jednym z klasyków Disneya, który na pewno więszkość z was, o ile nie wszyscy, widziała. Czy wersja live-action spełni oczekiwania fanów?

Światowa premiera oryginalnej animacji Disneya zatytułowanej Zakochany kundel miała miejsce 16 czerwca 1955 roku. Do Polski film trafił nieco później – 30 maja 1997 roku. Patrząc na te dwie daty, pozostaje nam mieć nadzieję, że platforma Disney+ będzie dostępna dla nas szybciej.

A to dlatego, że to właśnie na zapowiadanej platformie streamingowej Disney+, której premiera zapowiedziana została na 12 listopada, pojawi się wersja live-action Zakochanego kundla.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W świeżo opublikowanym zwiastunie zobaczymy nie tylko kultową scenę kolacji ze spaghetti, ale także kilka scen dających więcej światła na tło głównych bohaterów i ich różnorodnych środowisk.

Głosu Lady użyczy Tessy Thompson, w rolę Trampa wcieli się Justin Theroux. W filmie głosu użyczą także: Janelle Monáe, Thomas Mann, Kiersey Clemons, Benedict Wong, Ashley Jensen i Yvette Nicole Brown.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News