Płonął Intercontinental? Nie, to promocja gry Batman

Wtorkowy wieczór, centrum Warszawy. Z najwyższego piętra wieżowca Intercontinental wydobywa się dym, w okolicy pachnie spalenizną. Wybuchł pożar? Zupełnie nie. Okazuje się, że to promocja najnowszej gry “Batman: Arkham Knight”.

Całe zamieszanie zaskoczyło warszawiaków, którzy prędzej spodziewali się wypadku, niż takiego obrotu spraw. Na szczęście jednak dym był kontrolowany i nieprawdziwy, a nikomu nic się nie stało. Żeby zorientować się, o co chodzi, wystarczyło spojrzeć w niebo. Tam właśnie dało się zobaczyć efekty projekcji laserowej przez dym – wyświetlany charakterystyczny znak Batmana, logo hotelu oraz partnera całego zamieszania, czyli portalu Nowa Warszawa. Taki ambient, zamiast zwykłej reklamy, lubimy!

20150225162317

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Sama gra, bo właśnie o nią tu chodzi, miała premierę wczoraj. Tym razem powraca Strach na Wróble, a wraz z nim chociażby Pingwin, Harley Quinn i Dwie Twarze. Chcą oczywiście zniszczyć Batmana, a ten ma z kolei na celu obronę miasta. Ciekawostką jest, że w tej części gry będzie można zwiedzić ulicę i niebo nad Gotham City.

Jest to ostatnia część serii Rockstedy Studios.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News