Levi’s® x GUNDAM SEED – kolekcja, która przenosi modę w przyszłość

Levi's x GUNDAM SEED

Kultowa marka Levi’s® i legendarna seria Gundam łączą siły, tworząc kolekcję, która przenosi modę w przyszłość. Ta niezwykła współpraca czerpie inspirację z futurystycznej wizji serii „Mobile Suit Gundam”, która od 1979 roku urzeka widzów swoimi postaciami i opowieściami. Umiejscowiona w przyszłości, gdzie Ziemia i kolonie kosmiczne toczą zacięte konflikty, seria Gundam bada granice technologii i ludzkości. Skupiając się na tematycznych walkach i fantastyce naukowej wszechświata Gundam, marki stworzyły futurystyczną kolekcję, jednocześnie podtrzymując trwałe rzemiosło odzieży Levi’s®.

Kolekcja Levi’s® x Gundam SEED

Kolekcja oddaje piękno futurystycznych strojów i powtarzającej się walki między różnymi ideologiami. Jeansy ’93 501® i kurtka Relaxed Trucker z kolekcji, wykonane są tu z denimu w kolorze indygo z lekkim stonewashem, ozdobione nadrukami Strike Gundam i wsp6lnqmetkq obydwu marek. Kurtka typu Anorak z tej serii, o nowoczesnym kroju, z srebrnymi wykroczeniami, dużymi kieszeniami i grafiką GAT-X105 Strike Gundam na plecach, to kwintesencja stylu i funkcjonalności.

Kolekcja Levi's® x Gundam SEED

Do tego dochodzi linia odważnych koszulek i bluz: od Boxy Tee w bieli i czerni z grafikami Gundam, przez szara koszulkę Rugby z nadrukiem Strike Gundam, po granatową koszulkę z długim rękawem i wizerunkiem ZGMF-Xl0A Freedom Gundam. Nie zabrakło też czerwonej bluzy z kapturem z efektownym nadrukiem GAT-X303 Aegis Gundam.

Kolekcja Levi's® x Gundam SEED

Kolekcja oferuje również funkcjonalne akcesoria, takie jak torba Gundam SEED Harness Bag z nylonu i denimu, saszetka Accent Pouch oraz ciepła czapka beanie Gundam SEED Utility. Każdy element tej serii niesie ducha futurystycznej wizji Gundam, łącząc unikalny design z praktycznością.

Kolekcja Levi's® x Gundam SEED

Kolekcja Levi’s® x Gundam SEED dostępna będzie od 8 lutego na Levi.com

O MARCE LEVI’S®

Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie.

Dziś marka ta dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrazić ich osobisty styl.

Aby uzyskać więcej informacji na temat marki, jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź profil www.facebook.com/levis_poland. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com.

Zobacz też: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 – 32. Finał za nami!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024 – 32. Finał za nami!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News