Oświadczenie Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw

Logo Mercedes Benz Fashion Week Warsaw

Dzisiejszy poranek powitał nas bardzo smutną informacją. Zaplanowana na październik edycja Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw zostaje odwołona i przesunięta na 2017 rok, a dotychczasowy producent Krzysztof Ślusarz wycofuje się z jej organizacji. 

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw miał być pierwszym polskim fashion weekiem z prawdziwego zdarzenia, organizowanym na wzór największych zagranicznych tygodni mody. Można powiedzieć, że mamy pecha po tym, jak wiosną zamknięto łódzki Fashion Week. W taki sposób zostajemy w Polsce bez eventu tego typu i mimo rozbudzonego apetytu, musimy obejść się smakiem.

Poniżej publikujemy treść oświadczenia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


OŚWIADCZENIE

Z przykrością informuję, że edycja Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw zaplanowana na październik br. zostaje odwołana, a termin jej organizacji przesunięty na 2017 r. W kluczowym dla wydarzenia momencie, z powodu zdarzeń losowych, sytuacja zmusiła mnie do wycofania się z organizacji.

Jest to tym bardziej przykre, że Zespół MBFWW był już na ostatniej prostej. Pokazy, warsztaty, wykłady oraz wystawy to tylko niewielka część tego, co chcieliśmy zaoferować profesjonalistom i pasjonatom branży mody.

Budujący jest fakt, że w ciągu ostatnich miesięcy pracy spotkaliśmy się z pozytywnym odbiorem oraz dużym wsparciem ze strony środowiska i dziennikarzy – tak w kraju, jak i za granicą. Utwierdza to nas tylko w przekonaniu, że istnieje potrzeba organizacji wydarzenia o tej skali w Polsce.

W tym miejscu pragnę podziękować całemu Zespołowi MBFWW za tytaniczny wysiłek i ogrom wykonanej pracy. Szczególne podziękowania należą się Ani Terej, która była lokomotywą Zespołu motywującą każdego z nas do stawiania coraz większych wyzwań i ich realizacji. Dziękuję całemu zespołowi za wspólne miesiące.

Dziękuję sponsorowi tytularnemu Mercedes-Benz, partnerom, markom i projektantom oraz mediom za okazaną wiarę i zaangażowanie oraz dziękuję za deklarację dalszej współpracy z nowym producentem.

Więcej informacji ogłosi nowy organizator.

Krzysztof Ślusarz

Producent

Mercedes-Benz Fashion Week Warsaw

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News