Categories: gadżetytrendy

Osiem najbardziej szalonych gadżetów z Donaldem Trumpem

Prezydent Donald Trump odwiedzi Polskę na początku lipca, przede wszystkim, by spotkać się z przedstawicielami Trójmorza, a także prowadzić rozmowy o bezpieczeństwie i sytuacji państw NATO. Wizyta będzie krótka, ale na pewno odczują ją mieszkańcy stolicy – w Warszawie można się spodziewać uzbrojonych żołnierzy na dachach budynków, czy zamknięcia niektórych ulic.

Choć każda wizyta głowy państwa w naszym kraju wywołuje poruszenie, nie da się ukryć, że obecny prezydent USA wzbudza bardzo wiele emocji. Szczególnie palącą kwestią jest nieposiadanie przez Trumpa żadnego zwierzaka, co czyni go pierwszym od ponad stu lat mieszkańcem Białego Domu bez psa. Nie obrażajmy się jednak na multimilionera za zmianę tras autobusów, lepiej wyjdźmy na ulice pokazać mu, że życie potrafi być wesołe nie tylko w wieżowcach ze złota.

A co ze sobą na taki spacer zabrać? Otóż właśnie! Poniżej zestaw najbardziej szalonych gadżetów z prezydentem w roli głównej.

1. Świeca o zapachu Donalda Trumpa

Ręcznie robiona świeca w wersji z tupecikiem – producenci zachwalają, że mierzwienie charakterystycznej czupryny jest świetnym środkiem antystresowym. Ciężko mi wyobrazić sobie jej zapach, ale z pewnością to aromat banknotów.

2. Peruka dla Twojego zwierzaka

Choć sam Donald cierpi na brak czworonoga przy boku, nie oznacza to, że nie ma w repertuarze czegoś dla naszych milusińskich. Peruka dla zwierząt to niezwykły sposób na zmianę wizerunku podopiecznego. Uwaga: nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne zainteresowanie Mruczka budowaniem ścian.

3. Zapach sukcesu

Czasem jest tak, że czujemy się, jakby cały świat spiskował [z Rosją] przeciwko nam. Jest na to jednak sposób! Pachnij jak sukces, by sukces osiągnąć – brzmi logicznie, prawda? Ta pozycja naszej listy jest o tyle wyjątkowa, że to produkt licencjonowany przez samego #POTUS.

4. Słoik pełen Donalda

Teraz coś dla ludzi o mocnych nerwach. Dzięki misternej, ręcznej robocie i Ty możesz mieć własnego Donalda Trumpa na półce w spiżarni. Możecie zawsze patrzeć sobie w oczy. Możesz mu upić troszkę zalewy octowej w razie pragnienia. Po co? Mnie nie pytajcie, ale z pewnością ten gadżet otrzymuje palmę pierwszeństwa w kategorii absurd.

5. Stopy warte miliardy

To ważne, by twardo stąpać po ziemi, ale nie zapominać o marzeniach. Jeśli marzy Ci się władza, pieniądze i atrakcyjni ludzie u boku – Twoje poszukiwania się skończyły, od dziś możesz zaklinać rzeczywistość krok w krok z prezydentem Stanów.

6. Odpowiedzi na wszystkie pytania świata zawsze przy tobie

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad czymkolwiek? Te czasy się skończyły! Od teraz możesz mieć porady jednego z najbardziej wpływowych ludzi świata na wyciągnięcie, a właściwie potrząśnięcie, ręki. Magiczna kula wypełniona przepisami na sukces. Jedną z proponowanych odpowiedzi jest Zrób to, ja opłacę prawników. Radź mi, Donaldzie!

7. A Ty, gdzie trzymasz długopis?

Po zwycięzcy w kategorii absurd, przychodzi czas na podium konkurencji szaleństwo z nutą szydery. Niemniej, jeśli czujesz, że życie przelatuje ci przez palce, podczas gdy ty bezustannie szukasz swojego długopisu, oto gadżet dla Ciebie. Bezpieczeństwo gwarantowane!

8. Kubek na wagę złota

Nie dość, że możesz sączyć poranną kawę, nie tracąc z oczu motywacji do osiągnięcia sukcesu, to jeszcze specjalny tupecik zapobiegnie stygnięciu. Make covfefe great again!

Tekst: Katarzyna Irmina Stępniak

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

TOP 10: Najlepsze polskie gry komputerowe

Polski rynek gier komputerowych jest znacznie bardziej rozległy, niż można przypuszczać. Już od zamierzchłych lat…

10 godzin ago

Najlepsze gejowskie kluby w Polsce

Doskonała muzyka, duży parkiet, smaczne i niezbyt drogie drinki... co jeszcze charakteryzuje godny uwagi klub…

1 dzień ago

Przegryw – poznaj 5 największych przegrywów w historii

Przegryw jest szerokim pojęciem. Według Słownika Miejskiego Slangu jest to ,,osoba, która przegrywa życie, nie…

3 dni ago

thea wang – urokliwa debiutantka na norweskiej scenie muzycznej!

9 września 2022 roku dzięki wszystkim serwisom streamingowym światło nocne ujrzał piękny album „While He…

4 dni ago

Książki, które zmieniają życie czytelnika na lepsze

Świat bez książek nie mógłby właściwie istnieć, co doskonale wiedzą miłośnicy literatury. Wykreowane w nich…

4 dni ago

Najlepsze filmy o końcu świata – TOP 5

Niemal od początku dekady żyjemy w czasach, gdy popularne z gatunku science-fiction tak zwane „filmy…

5 dni ago