Odkryjcie „Life On Planet B” razem z BOKKA: premiera albumu!

Cztery na czarno ubrane osoby, z zakrytą twarzą leżace na kanapie, koło kanapy i na ścianie

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! To właśnie dzisiaj na sklepowe i wirtualne półki trafił nowy album zespołu BOKKA!

Trzeci album BOKKI ukazał się za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe. Jest to następca dobrze przyjętego krążka Dont Kiss and Tell z 2015 roku.

Na płycie znalazło się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak (producent debiutanckiej płyty Curly Heads, współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło).

Za miks całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół. Płyta Life On Planet B pełna jest brzmień przywodzących na myśl kosmiczne obrazy, rodem z seriali czy filmów sci-fi. Anturaż elektronicznych dźwięków niejednokrotnie przenosi słuchacza do lat 80., czasów fascynacji syntezatorami oraz wyobrażeń na temat przyszłości i podboju pozaziemskiej przestrzeni. Kosmiczne inspiracje spotykają się z pełnymi emocji tekstami, traktującymi o ucieczce w nieznane oraz mroku, który niejednokrotnie zakrada się do ludzkiego życia.

Chcecie usłyszeć nowy materiał na żywo? Oto lista najbliższych koncertów BOKKI:

  • 20.04 Gdańsk – Stary Maneż
  • 21.04 Poznań – Enea Spring Break Festival – Red Bull Music Stage
  • 2.05 Wrocław – 3majówka
  • 22-23.06 Praga, Metronome Festival Prague
  • 13-15.07 Jarocin – Jarocin Festival

Album Life On Planet B dostępny w tutaj. A poniżej, zapraszamy do małego sneak-peaka płyty z Tidal.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News