NAPT w Pomoście 511

 

pomost_kokafellaz

 

W każdy piątek Pomost 511 zaprasza na imprezę prowadzoną przez muzyków ze składu KOKA Fellaz oraz zaproszonych przez nich gości specjalnych, najsilniejszych przedstawicieli sceny DJskiej i muzyków związanych z marką KOKA i wytwórnią KOKA BEAT. W stałym składzie występują: Auer – producent muzyczny, autor oficjalnych remiksów Pezeta i Brodki, DJ Panda – mistrzowsko wprawiający w melanżowy nastrój i odpowiedzialny za niezliczoną ilość nie tylko hiphopowych imprez, DJ Homer – mistrz płyty winylowej i prawdziwy turntablista, Eklektik Selektah – DJ, współtwórca Good Lovin Music czy Err Bits – najnowszy nabytek wytwórni KOKA Beats.

 pomost_kokafellaz1

 

W najbliższy piątek za konsoletą w Pomoście 511 stanie brytyjski duet NAPT grający taneczną muzykę elektroniczną. W skład NAPT wchodzą Ashley Pope oraz Tomek Naden, którzy występują wspólnie od 2009 roku. Ich muzykę charakteryzują melodie pełne emocji, mocna perkusja oraz wyraźna linia basowa. Obecnie nagrywają dla wytworni A-Trak’a – Fool’s Gold Records oraz Skrillex’a – OWSLA. Grali między innymi z: DJ Tiesto, Crookers, GTA, Chuckie, Pete Tong, Laidback Luke, Anne Mac czy A-Trak. Występują na najpopularniejszych festiwalach muzycznych w Londynie, Tokio, Nowym Jorku czy Sydney.

 napt_promo

 

***

 

Pomost 511 to klub mieszczący się na warszawskim Powiślu, po prawej stronie Wisły, na najpopularniejszym w stolicy letnim szlaku imprezowym. Powstał w zeszłym sezonie, lecz dopiero w tym roku ukaże swoje pełne oblicze. – Chociaż rok temu wystartowaliśmy późno, udało nam się zaciekawić mieszkańców i gości stolicy oraz zorganizować niezapomniane imprezy. W tym roku już od maja rozpoczynamy letni sezon na Powiślu. Będzie się działo – zapowiada bosman Piotr Ivan Ivanov, założyciel Pomostu 511, reżyser, członek zarządu Fundacji Wszystko Płynie.

 

Więcej info znajdziesz na facebookowej stronie wydarzenia

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post