Nowy projekt torby IKEA od Colette

niebieska torba ikea

Frakta: niebieska, wytrzymała i bardzo pojemna. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać klasycznej torby z IKEA. Znamy ją wszyscy. Ale… co powiemy na jej nową wersję?

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o nowej wersji Frakty stworzonej przez markę HAY, a teraz przyszedł czas na projekt autorstwa dyrektor kreatywnej marki Colette — Sarah Endelman. Czy efekt współpracy IKEA z francuską marką zyska popularność?

Odświeżona wersja torby projektu Sarah Endelman jest w kolorze białym. Z jednej strony posiada dwie duże, niebieskie kropki. Po drugiej stronie również kropki, tyle że mniejsze i więcej. Torby w limitowanej edycji trafią do butiku Colette przy Rue Saint Honore w Paryżu 6 maja. Torby HAY pojawią się w sprzedaży w październiku, a te powstałe w ramach współpracy IKEA z Colette prawdopodobnie w 2018 roku. Dodajmy też, że znany już nam niebieski model Frakty, nie zniknie z asortymentu sklepów IKEA. Jak oceniacie nowy design Frakty?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Biała torba z dwoma kropkami z przodu biale torby w niebieskie kropki biala torba ikea w niebieskie kropki

Tekst: Magdalena Paszt

5/5 - (25 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News