Nieznany dotąd scenariusz Stanleya Kubricka zostanie wystawiony na aukcji

Latem tego roku został odnaleziony niewykorzystany nigdy scenariusz Stanleya Kubricka. Chociaż fani mieli nadzieję, na jego ekranizację, okazuje się, że zostanie on wystawiony na aukcji w Nowym Jorku.

Napisany w latach 50., Burning Secret miał być odwróconą wersją Lolity. Główny bohater scenariusza zaprzyjaźnia się z pewnym chłopakiem, tylko po to, by zbliżyć się do jej matki. Scenariusz został napisany na podstawie krótkiego opowiadania Stefana Zweiga o tym samym tytule. Podobno scenariusz nie został nigdy zrealizowany przez przedstawioną w nim relację chłopca z dorosłą kobietą.

Burning Secret zostanie wystawiony na aukcji 20 listopada, a jego wartość może wynieść nawet 20 tysięcy dolarów. Nie wiadomo też, czy osoba, która wygra aukcję, będzie mogła wydać film na jego podstawie. Poniżej możecie zobaczyć trailer innej adaptacji opowiadania Burning Secret.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News