Pamiętacie film „Człowiek, który spadł na ziemię” z Davidem Bowie? Powstanie serial oparty na jego fabule

Rudowłosy mężczyzna z rozwianymi włosami, w tle błękitne niebo

Serial według pierwszym zapowiedzi ma być kontynuacją kultowego filmu w 1976 roku.

Reżyser Nicolas Roeg podjął niewątpliwie jedną z najlepszych decyzji, wybierając Bowiego na odtwórcę głównej roli w filmie Człowiek, który spadł na ziemię. David Bowie wcielił się w rolę Newtona, przybysza z innej planety, wysłanego na bogatą w zasoby planetę Ziemię, by odnaleźć sposób na uratowanie własnej ojczyzny. Teraz, ponad 40 lat później, fani filmu mogą się spodziewać jego serialowej kontynuacji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Serial ma być kolejnym rozdziałem w historii, nawiązującym do powieści Waltera Tevisa z 1963 roku na podstawie której powstał pierwotny film. Za produkcję serialu odpowiadają Alex Kurtzman (Star Trek) i Jenny Lumet.

Serial skupi się na kosmicie, który ląduje na Ziemi. Nasza planeta będzie się zmagała z czymś, co można określić punktem zwrotnym w ewolucji człowieka. Nowy bohater będzie podążał śladami Bowiego, ale jak zapewniają twórcy nie będzie on próbobwał imitować artysty.

Premiera serialu planowana jest na koniec 2020 roku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News