Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

prezent na dzień ojca

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są wyjątkowe prezenty. Nie masz pomysłu na upominek dla swojego taty? Zobacz, jakie są nietypowe propozycje na tę okazję.

Dzień Ojca podobnie jak Dzień Matki jest bardzo wyjątkowym dniem dla wielu osób. W tym szczególnym dniu dzieci chcą okazać swoje uczucia oraz szacunek dla rodzica. Najprostszym tego wyrażeniem jest wręczenie wyjątkowego podarunku. Prezenty na Dzień Ojca mogą przybierać różną postać. Czasem są to przedmioty wywołujące uśmiech na twarzy, innym razem to sentymentalne drobiazgi. Bywa również, że zamiast fizycznego prezentu, dzieci organizują dla swojego taty nietuzinkową rozrywkę. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb oraz pomysłowości.

Zabawne gadżety zawsze w cenie

Wręczając prezent bliskiej osobie, oczekujemy, że sprawi on wiele radości. To, co niemal zawsze wywołuje uśmiech, to zabawne motywy w postaci sentencji, obrazków czy gadżetów. Upominek ze śmiesznym motywem zawsze rozwesela, gdy tylko trafi w ręce właściciela. Wybór upominku z zabawnym motywem jest bardzo szeroki. Do ich grona można zaliczyć: 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


– kubki, 

– koszulki, 

– otwieracze, 

– breloki, 

– zestawy do majsterkowania, 

– asortyment do przechowywania alkoholu, 

– itp. 

Z pozoru może się wydawać, że to nic szczególnego. Zwykły jednak przedmiot, opatrzony żartobliwym napisem, nabiera większej wartości w oczach obdarowanego. Szczególnie gdy podkreśla jego najlepsze cechy, np. Najlepszy Tata, który ma twardy zarost i miękkie serce.

Słodkie upominki nie tylko dla łasuchów

Czekoladki kojarzą się zazwyczaj z prezentem przeznaczonym dla kobiet. Czekolada natomiast i jej produkty pochodne to już zupełnie inna historia. Wyroby czekoladowe są coraz chętniej wybierane jako prezenty na różne okazje. Zaznaczyć jednak należy, że nie chodzi tu o zwykłą czekoladę z ewentualnymi dodatkami. Obecnie z czekolady można wykonać prawie wszystko. Także na Dzień Ojca można z powodzeniem wybrać coś, co nie tylko poprawi humor, ale również będzie świetnie smakować.

Czekoladowe upominki można z łatwością spersonalizować oraz dopasować do zainteresowań obdarowanego. Wśród wyrobów z czekolady można znaleźć kształty: 

– miniaturek pojazdów, 

– narzędzi do majsterkowania, 

– gadżetów związanych ze sportem, 

– zestawów hobbystycznych (np.: zestawów dla wędkarza), 

– gadżetów elektronicznych. 

Decydując się na czekoladowy upominek, można również zamówić zestaw spersonalizowany, jak np. eleganckie pudełko opatrzone dedykacją oraz wypełnione czekoladkami. W prezentowych opakowaniach można również zawrzeć osobiste przekazy takie jak: Kocham Cię tato! 

Wspólny czas

Dla wielu rodziców, szczególnie w późniejszych etapach życia, najważniejszy jest wspólnie spędzony czas. Niezwykle ciekawym pomysłem jako prezent na Dzień Ojca może być zaproszenie go na kolację lub zorganizowanie ulubionej aktywności. Fan motoryzacji ucieszy się z pewnością z jazdy sportowym samochodem na torze wyścigowym. Pasjonat militariów chętnie spędzi czas na strzelnicy, natomiast amatorów kuchni na pewno ucieszy kolacja w dobrej restauracji. Wszystko zależy od preferencji oraz zainteresowań danego mężczyzny. Żaden prezent nie zapada tak  bardzo w pamięć, jak radosne chwile spędzone w gronie najbliższych. 

Zobacz też: Co kupić chłopakowi na urodziny?

Co kupić chłopakowi na urodziny?

Materiał partnerski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News