Co kupić chłopakowi na urodziny?

szczęśliwy mężczyzna na niebieskim tle

Co kupić chłopakowi na urodziny? – to pytanie może budzić grozę. Dlatego właśnie, podpowiadamy, jakie prezenty mogą sprawdzić się na tę okazję. Już na wstępnie pamiętajmy jednak o jednej, niezwykle istotnej kwestii – o gustach się nie dyskutuje. Nawet jeśli Twój chłopak zapragnie dostać przenośny zestaw do grilla, przemyśl, czy faktycznie nie warto iść tym tropem.

Możemy być wrogiem obchodzenia urodzin, imienin, czy jakiegokolwiek (mniej lub bardziej słusznego) święta. Prawda jest jednak oczywista – bycie obdarowywanym sprawia radość. Urodziny to dzień, w którym większość chce się czuć wyjątkowa, niezależnie od wieku czy stanu. Jest to również okazja, aby pokazać swoje zaangażowanie i zainteresowanie chłopakiem, nawet jeśli opowiada o rzeczach, które zdecydowanie nie znajdują się w obszarze naszych upodobań.

man wearing watch with black suit

Mieć czy być? To pytanie dotyczące prezentów

W czasach totalnej konsumpcji trudno komuś kupić coś czego już nie ma. Z drugiej strony chcielibyśmy, żeby prezent się podobał i był używany. Jeżeli wiemy co kupić danej osobie….. ale może warto kupić jakieś niezapomniane przeżycie? Jeżeli lubisz patrzeć na obdarowanych i cieszyć się ich szczęściem, to warto przemyśleć prezent w postaci przygody. Załóżmy, że twój krasz jara się furami. Kupujesz mu zestaw wycieraczek, on otwiera prezent i cieszy się przez 15 sekund. Tymczasem kupujesz mu przejażdżkę Mustangiem, robisz z tego niespodziankę i możesz oglądać banana na jego twarzy przez co najmniej kilka godzin. Plus pamiętaj, że będzie się tym jarał i opowiadał kumplom, a ty zyskujesz milion punktów do zajebistości.

Prezent dla mężczyzn

W tym momencie można żałować, że nie istnieją porzekadła na temat obdarowywania mężczyzn. Jednak z pewnością, dać coś facetowi, jest niezwykle ciężko. Czy prezent się spodoba? Co oznacza ta cisza? Czy jego uśmiech był szczery? A może jednak warto było kupić kolejną bluzę? Spokojnie, nawet jeśli prezenty dla chłopaków bywają trudne do trafienia, nie jest to koniec świata. Co kupić mężczyźnie, który ma wszystko? Odpowiedź może być różna, od sentymentalnej po niezwykle prostą, i może zależeć od długości i poziomu zaangażowania związek. Nie zapominając oczywiście o wielkości budżetu!

zestaw do pielęgnacji zarostu

Najlepszy prezent dla chłopaka do 50 zł

Jeśli Twój partner jest śmiałym posiadaczem zarostu, a dbanie o niego, nie ogranicza do wytarcia mokrym ręcznikiem, to zestaw do pielęgnacji brody lub/i wąsów, może okazać się strzałem w dziesiątkę. W takim zestawie najczęściej znajdziemy szampon do brody, odżywki i olejku. Składniki zawarte w kosmetykach nawilżają skórę twarzy, zapobiegają powstającym podrażnieniom, a także oczyszczają i zmiękczają zarost.

cokupicchlopakowinaurodziny_hiro.pl

Najlepszy prezent dla chłopaka do 100 zł

W dobie ciągłego pędu, trzeba być dobrze zorganizowanym. A co lepiej pozwoli się zorganizować niż elegancki i wyjątkowo poręczny kartownik? Nieograniczona ilość odcieni, szyć, materiałów i dostępnych przegródek, sprawia, że zakup etui do kart staje się znacznie prostszy.

słuchawki na drewnianej powierzchni

Najlepszy prezent dla chłopaka do 200 zł

Rozwój technologii prześcigający się z designem, przeradza się w niezwykle funkcjonalne, a zarazem eleganckie i minimalistyczne gadżety. Jednymi z nich są bezprzewodowe słuchawki, które pozwolą na wygodne użytkowanie, bez konieczności walki z zaplątanym kablem. Do wyboru jest nieskończenie wiele modeli – od słuchawek nausznych po douszne, monochromatyczne albo neonowe. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wybierać!

makro fotografia ferrari

Najlepszy prezent dla chłopaka do 500 zł

Marzenia o byciu strażakiem, policjantem albo jazdą wyścigówką tkwią głęboko w poczuciu męskości każdego partnera. Nawet jeśli nie poszedł za głosem swojego dziecięcego serca, możliwa staje się jazda samochodem marzeń. W jaki sposób? Wiele firm, a wśród nich, Prezent marzeń, proponuje jazdę po torze wyścigowym, wybranym przez klienta samochodem. Ilość okrążeń zależna jest od wykupionego pakietu, ale nawet jeśli miałyby być tylko dwa, będą to najbardziej emocjonujące okrążenia w życiu. Ferrari F458 Italia to kultowy model włoskiej produkcji. Zdobywa miłośników nie tylko poprzez swój design, ale także przez ośmio-cylindrowy silnik o pojemności 4,5 litra oraz maksymalną prędkość sięgającą aż 340 km/h.

Pamiętajmy, że możliwości są tysiące, a to tylko mała próbka tego, jaką drogą można się kierować. Zastanów się nad tym, co będzie dla Twojego chłopaka użyteczne, co mieści się w obszarze jego zainteresowań i spróbuj przypomnieć sobie, czy nie dawał Tobie jakichkolwiek wskazówek dotyczących prezentu. A nawet jeśli nie uda się trafić w jego wysublimowane potrzeby, z pewnością elegancka kolacja i pamięć o nim, pozwoli odłożyć potencjalne niezadowolenie na bok. W końcu liczą się doświadczenia!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News