Nieśmiertelność można kupić, ciało wymienić: szykujcie się na nowy serial Netflixa!

Człowiek zamknięty w worku

Już 2 lutego 2018 na Netflix pojawi się nowy serial, po obejrzeniu którego nic nie będzie takie jak przedtem. Przed Wami świat, gdzie żadne ciało nie trwa wiecznie, śmierć nie jest ostatecznością, nieśmiertelność można kupić, a ciało wymienić!

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat.

Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=oWaFGbK_xFM&feature=youtu.be

Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Laeta Kalogridis, a wystąpią w nim m.in. Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee oraz Dichen Lachman.

Zapowiada się bardziej niż intrygująco, dlatego odliczamy dni do 2 lutego!

Plakat serialu Altered Carbon

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News