Nath, Dianka i Mylittlethumbie rzucają urok w niedzielę w Chmurach

Nath Dianka Mylittlehumbie

Unicorn booking zaprasza w niedzielę 29 sierpnia do warszawskich Chmur na piąty epizod cyklu ?℘ℰ???, wydarzenie prezentujące magiczne osobowości muzyczne. W programie wieczoru baśniowy hyperpop Mylittlethumbie, szczery do bólu song-writing Dianki i ASMR-owy lo-fi hip-hop Nath. To najbardziej urokliwy line-up, jaki udało się stworzyć organizatorce.

Nath Dianka Mylittlethumbie

Nath – sentymentalne skrajności

Nath to 19-letnia dziewczyna, która łączy śpiew z rapem. Jej debiutancki album zatytułowany “Nathing”, na którym znajdziecie między innymi piosenkę “Nowe dni”, nagraną z Kachą Kowalczyk z duetu Coals, został wydany w zeszłym roku nakładem labelu Devil’s Neighborhood.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nath ma na koncie wiele kolaboracji z podziemnymi raperami, takimi jak Mlodszy Joe czy Vkie oraz kilka dużych koncertów, m.in. festiwal Random Boys 2 w warszawskiej Proximie oraz ostatnio – Soundrive Festival, podczas którego za DJką wspierał ją producent 1988.

Dianka – panna z morką głową

Dianka to wrocławska artystka undergroundowa. Tworzy od najmłodszych lat. Swój pierwszy zespół założyła w wieku 6-ciu lat ze znajomymi z osiedla. Ponieważ zawsze chciała być muzykiem, zaczęła uczyć się gry na fortepianie. W liceum dla żartu zaczęła wrzucać do Internetu swoje introwertyczne, romantyczne ballady, ale jej twórczość szybko wyszła poza grupę znajomych.

Dianka śpiewa, komponuje, produkuje i pisze sama teksty. Jej muzyka jest kontrastową fuzją dream popu, rocka i elektroniki. Czaruje melancholią i sennym klimatem, jednocześnie kokietując swoich słuchaczy.

Dianka ma na swoim koncie dwie EP-ki (s/t oraz “Różowe Dni”), a także szereg kolaboracji, m. in. z Adi Nowak, Coals, Zdechłym Osą czy Belmondo. W ostatnim czasie Dianka wypuściła szereg świeżych singli, które będzie można usłyszeć na koncercie.

 

Mylittlethumbie – faun w kobiecej skórze

Mylittlethumbie to warszawska singer-songwriterka, autorka teledysków i art director odzieżowej marki Devil’s Neighborhood. Jej najnowszy projekt, „Kelpie”, to dwujęzyczny zbiór dziesięciu utworów z pogranicza artpopu i hyperpopu.

Mimo współczesnych, syntetycznych brzmień, całość albumu inspirowana jest mitycznymi, fantastycznymi istotami z różnych zakątków świata, przyrodą, sferą duchową. Senny, oniryczny klimat albumu został również przedstawiony wizualnie w klipie promującym utwór „Melancholy Waters”, w którym thumbie występuje w roli bagiennego elfa.

https://youtu.be/3AUsKA1eKtI

Podczas koncertu Mylittlethumbie i Nath gościnnie na wokalu wystąpi ksiaze700. Thumbie za Dj-ką wesprze producent blind.scream.

https://youtu.be/omYD-ABCbzA

wstęp: 25/35 zł
start: Niedziela 29.08.2021, godz. 20:30
miejsce: Klubokawiarnia Chmury, ul. 11 listopada 22, Warszawa
link do przedsprzedaży biletów: https://goout.net/pl/bilety/spells-nath+dianka+mylittlethumbie/lgsj
link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2721590258138739

śledź Unicorn booking
IG
https://www.instagram.com/unicorn.booking.666/
FB:
https://www.facebook.com/unicorn6666

Zobacz też: Norweskie artystki, które zaczarują swoją muzyką każdego – poznaj 5 najmagiczniejszych

https://hiro.pl/norweskie-artystki-ktore-zaczaruja-swoja-muzyka-kazdego-poznaj-5-najmagiczniejszych/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News