Erika de Casier i Enchanted Hunters. Perły tego, co najlepsze w muzyce wystąpią w Hydrozagadce

Ulotny i delikatny głos, śpiewne melodie i niebanalne piosenki. Już 26 lutego w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi Erika de Casier.

Będzie to pierwszy i jedyny jak na razie koncert tej duńskiej artystki w Polsce. Supportować Erikę będą Enchanted Hunters, których najnowszy album „Dwunasty dom” został przez wielu uznany za jedną z najlepszych polskich płyt 2019 roku. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, to polecamy nadrobić zaległości. Będziecie zadowoleni zwłaszcza jeżeli nie jest wam obcy klimat Stereolab.

Dwudziestoparoletnia artystka to perła kopenhaskiej sceny. Współpracowała m.in. z didżejskimi braćmi – Centralem i Sportsem, a jej debiutancki album „Essentials” stał się niezależnym klasykiem już w momencie premiery.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


De Casier uwodzi lekkością, z jaką udaje jej się tworzyć jednocześnie przebojowe, jak i niebanalne piosenki. Nad płytą unosi się nostalgiczny duch, który mocno tęskni do lat 90., wyznaje religię, w której boginią jest Sade, a jedyne, o czym myśli, to beztroska młodość i przyjacielska miłość. Jeśli jeszcze nie słuchaliście „Essentials”, to jak najszybciej nadróbcie zaległości

FB event
www.facebook.com/erikadecasier/
www.instagram.com/erikadecasier/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News