Na dachu 55-piętrowego hotelu w Londynie powstanie pierwszy 360-stopniowy basen bez krawędzi

Basen bez krawędzi z widokiem na Londyn

Basen Infinity London będzie mieścił 600 tysięcy litrów wody, a przezroczyste ściany i podłoga, zapewnią widok na panoramę Londynu i wnętrza hotelu.

Za budowę basenu będzie odpowiedzialna firma Compass Pools i będzie to pierwsza taka inwestycja na świecie. Ściany zostaną wykonane z odlewanego akrylu, celem zapewnienia całkowitej przejrzystości materiału.

Jedyny problem, przy projektowaniu basenu, pomysłodawcy napotkali przy planowaniu wejścia bez narażania gości na zepsucie widoku. W grę nie wchodziła standardowa drabina w środku lub na zewnątrz budynku. Zamiast niej, powstanie coś w rodzaju drzwi łodzi podwodnej z obrotowymi, spiralnymi schodami, które będą wysuwać się z podłogi basenu, gdy ktoś będzie chciał wejść lub wyjść.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie zostało jeszcze potwierdzone, kiedy basen zostanie oddany do użytku – prace budowlane mają rozpocząć się już w 2020 roku.

Basen bez krawędzi z widokiem na Londyn Widok basenu z dołu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News