Na cichej, spokojnej wsi odbywa się co roku największy europejski Festiwal Seksu Swingfields

Drogowskaz na tle trawy

Festiwal Seksu Swingfields uważany jest za największe tego typu wydarzenie w Europie. Organizatorzy przewidują, że w tym roku frekwencja festiwalowych gości może przekroczyć 700 osób.

Tegoroczna edycja Swingfields będzie odbywać się w dniach 4-7 lipca, w jednej ze spokojnych angielskich wiosek. Jak sama nazwa wskazuje, impreza skierowana jest do swingersów – osób w stałych związkach, które preferują uprawiać seks z inną parą lub nawet kilkoma.

Bilety na festiwal nie są co prawda najtańsze – ceny wahają się od 170 do nawet 415 funtów za parę, ale skoro co roku w Swingfields uczestniczy cała masa par, oznacza to, że musi być to warte tej ceny. Festiwal odbył się po raz pierwszy w 2013 roku, a od 2017 – miejsce, w którym odbywa się Swigfields jest ściśle tajne, a nawet jeśli kupicie bilet, to o miejscu, w którym festiwal będzie się odbywał zostaniecie poinformowani dopiero na kilka dni przed.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na miejscu można wynająć miejsce kempingowe – jak na każdym festiwalu, z tą różnicą, że tu możecie nie mieć czasu na sen. Dla bardziej wymagających wprowadzony zostanie glamping, czyli kemping obejmujący dostęp do prądu, ciepła, zestaw pościeli, meble, oświetlenie. Po prostu, przyjeżdzasz na gotowe.

Tegoroczna edycja ma zrzeszać jednak nie tylko swingersów, ale także wszystkich, reprezentujących rozmaite style życia, w tym społeczność LGBTQ+. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego znajdzie się coś miłego. Chcielibyście wziąć udział?

Widok festiwalu z daleka

2/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News