Muzyka, w której naprawdę słychać emocje. „Carte Blanche” nowy album Fair Weather Friends już dostępny!

Czterech mężczyzn pozujących na białym tle

Już dziś swoją premierę ma długo oczekiwany album zespołu Fair Weather Friends. Krążek został zatytułowany Carte Blanche. Czym zaskoczy nas zespół tym razem?

Fair Weather Friends to z całą pewnością jeden z najciekawszych zespołów koncertowych w Polsce, a ich muzykę trudno zamknąć w jednym gatunku. To mieszanka alternatywnego popu, elektroniki i post-punka. Ich koncerty są z kolei esencją taneczności z nieokrzesaną energią i nieprzewidywalnością.

Kilka dni przed premierą albumu zespół opublikował lyric video do pierwszego singla promującego album – tytułowego Carte Blanche.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


I chociaż album Carte Blanche pojawił się dokładnie dzisiaj – 30 sierpnia 2019 roku, to już można powiedzieć, że to krążek, w którym zaklęte zostało wszystko, co drzemie w zespole. Chłopaki wiedzą co i jak chcą grać. Dodatkową niespodzianką dla fanów zespołu jest fakt, że po raz pierwszy zespół postanowił skomponować utwory z tekstem po polsku. Takich utworów znajdziemy pięć, a cały album składa się z 11 piosenek.

Album wydany nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia jest już dostępny w sprzedaży oraz serwisach streamingowych.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News