Mini-szalik na kostki. Gadżet dla tych, co cenią modę bardziej od zdrowia

szalik na kostki

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która zimą ma gdzieś docinki o artretyzmie na starość i mimo niekoniecznie ciepłej aury przemierzasz ulice z gołymi kostkami, mamy coś dla ciebie! Szalik na kostki.

Niemieccy satyrycy z magazynu Der Postillon wymyślili gadżet, który zrewolucjonizowałby świat mody ulicznej, szczególnie zimą. Chcesz mieć modnie odkryte kostki, ale trochę ci zimno? Obwiąż kostki mini-szalikami.

Trend, który można nazwać: uwolnić kostki, wciąż jest bardzo na topie, szczególnie wśród młodych ludzi. Jednak im niższa temperatura, tym częściej można spotkać na ulicy ludzi z kostkami obwiązanymi szalikami, by nie skostniały do reszty — napisali satyrycy pod zdjęciem przedstawiającym niezwykle rzeczywisty prototyp produktu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chociaż szaliki na kostki nie trafiły i pewnie nie trafią do sprzedaży, uznajemy to za jednej z najtrafniejszych i najdziwniejszych pomysłów, jakie w tym roku widzieliśmy!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News