Dziewczyna tworzy niezwykle realistyczną biżuterię upamiętniającą zmarłe zwierzaki

Pies i pierścionek, który wygląda jak pyszczek psa

Zwierzęta są jedną z ważniejszych części naszego życia — a przynajmniej, powinny być. Gdy odchodzą, nasze serca pękają.

Oczywiście pamięć o nich pozostaje z nami już na zawsze. Jak jeszcze można ją utrwalić? Są różne sposoby. Niektórzy wykonują tatuaże na cześć swojego czworonoga, inni pozostają przy licznych fotografiach na ścianach i pamięci smartfona. Teraz pojawia się nowa możliwość, czyli biżuteria z niezwykle realistyczną podobizną zwierzaka.

Dziewczyna, która jest odpowiedzialna za ten projekt, tak naprawdę rozpoczęła go już kilka lat temu, a wszystko zaczęło się od zaprezentowania własnoręcznie robionej biżuterii na Etsy. W pewnym momencie ludzie zaczęli przysyłać zapytania, czy jest możliwość wykonania spersonalizowanej biżuterii, która odzwierciedlałaby zdjęcie ich zwierzaka.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Może niektórzy z was stwierdzą, że to zarabianie na smutku innych, ale z drugie strony — jest to wspaniała i niepowtarzalna pamiątka po utraconym pupilu. Zobaczcie sami.

Królik na dłoni Pierścionek w kształcie królika Kot i szczur stojący przed schodami Pieścionek upamiętniający kota i szczura

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News