Milka ma Oreo, a Ty z kim tworzysz zgraną parę?

Czekolady milka oreo leżące na kolorowym pudełku

Wszyscy miłośnicy słodkości wiedzą, że nie ma lepszego połączenia niż Milka i Oreo, czyż nie? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, marka Milka wprowadziła nowy produkt i zadaje Wam pytanie: z kim tworzycie zgraną parę?

Zgraną parę może tworzyć dwoje kochających się ludzi, ale też nastolatka ze swoim pupilem, kumple z tego samego podwórka, dziadek ze swoją najstarszą wnuczką czy najlepsze koleżanki z pracy. Istotą zgranych par są wyjątkowe więzi, które sprawiają, że można więcej i lepiej, bo tworzą je uzupełniające się osoby.

Chcąc to podkreślić marka Milka przygotowała nową tabliczkę, która jest połączeniem dwóch kultowych produktów – czekolady Milka i ciastka Oreo. Zaskakujące rozwiązanie polegające na ułożeniu całych ciastek na kostkach czekolady zapewnia nowe, jeszcze lepsze doznania smakowe, a tradycyjny rozmiar tabliczki zachęca do dzielenia się przekąską ze swoją zgraną parą.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Inspiracją do stworzenia produktów Milka i Oreo były właśnie zgrane pary. Każdy z nas z kimś taką tworzy i nie ważne czy jest to przyjaciel, mama, dziadek, wnuczka czy czworonóg, ta druga istota sprawia, że powstaje wyjątkowe połączenie wywołujące uśmiech na twarzy. Zgrane pary lubią pokazywać światu swoje dopasowanie i pozytywną więź – czy to za pomocą wspólnych zdjęć zamieszczanych na serwisach społecznościowych, czy też ubierania się w podobne lub uzupełniające się elementy garderoby. Z okazji premiery nowego produktu Milka przygotowała dla swoich wiernych fanów konkurs! Śledźcie fanpage Milka, żeby dowiedzieć się co zrobić i co można wygrać!

https://www.instagram.com/p/BhY7rsFj7GL/?taken-by=hiro_magazine

Zdjęcie wyróżniające: @yeah_bunny

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News