Maja Staśko zrobi film o #PandoraGate

maja_staśko

Jeśli kojarzycie Maję Staśko, to zapewne głównie z licznych kontrowersji. Jeśli kojarzycie film Dziewczyny z Dubaju, to z podobnych powodów. Przychodzimy z wieściami, że uniwersum się zagęszcza: Staśko zrobi film z Marią Sadowską.

Czyli z producentką Dziewczyn z Dubaju. Projekt ma dotyczyć #PandoraGate.

Maja Staśko pisze książkę i robi film

Jak wiemy od kilku miesięcy, Maja Staśko pisze właśnie książkę na temat patoinfluencerów. Sama twierdzi, że głównie z tego powodu zgodziła się na walkę freak-fightową w ramach organizacji High League (która, jak się okazuje, ma niepokojące powiązania z wysoko postawionymi Czeczenami).

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Staśko niedługo ma skończyć projekt literacki. To jednak nie koniec atrakcji, bo na podstawie powstającej książki ma powstać dzieło filmowe we współpracy z Marią Sadowską. Na ekranie uświadczymy opowieści nie tylko na temat tego szemranego, zakłamanego świata – panie opowiedzą nam również o #PandoraGate, a więc jednej z największych afer w historii polskiego YouTube’a.

Maria Sadowska x Maja Staśko

Reżyserką filmu będzie Maria Sadowska, która jest odpowiedzialna za inne wybitne dzieła polskiej kinematografii. Mowa między innymi o wspomnianych Dziewczynach z Dubaju, ale również o filmach takich jak Pokusa czy Miłość na pierwszą stronę.

Jak możemy się dowiedzieć z wywiadu Sadowskiej dla serwisu Kozaczek:

Film będzie mówił nie tylko o Pandora Gate, ale także o zjawisku patoinfluencerów, o tym, jak to się stało, że w przestrzeni publicznej kryminaliści zarabiają ogromne pieniądze na mieszaniu w głowach naszym dzieciom.

Reżyserka potwierdziła, że nawiązała współpracę ze Staśko. Na razie nie znamy planowanej daty premiery ani żadnych innych szczegółów.

Zobacz także: Uczelnia Ordo Iuris przyjęła jednego nowego studenta

Uczelnia Ordo Iuris: 1 (słownie: jeden) nowy student

Zdjęcie wyróżniające: East News
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News