Maja Staśko zrobi film o #PandoraGate

maja_staśko

Jeśli kojarzycie Maję Staśko, to zapewne głównie z licznych kontrowersji. Jeśli kojarzycie film Dziewczyny z Dubaju, to z podobnych powodów. Przychodzimy z wieściami, że uniwersum się zagęszcza: Staśko zrobi film z Marią Sadowską.

Czyli z producentką Dziewczyn z Dubaju. Projekt ma dotyczyć #PandoraGate.

Maja Staśko pisze książkę i robi film

Jak wiemy od kilku miesięcy, Maja Staśko pisze właśnie książkę na temat patoinfluencerów. Sama twierdzi, że głównie z tego powodu zgodziła się na walkę freak-fightową w ramach organizacji High League (która, jak się okazuje, ma niepokojące powiązania z wysoko postawionymi Czeczenami).

Staśko niedługo ma skończyć projekt literacki. To jednak nie koniec atrakcji, bo na podstawie powstającej książki ma powstać dzieło filmowe we współpracy z Marią Sadowską. Na ekranie uświadczymy opowieści nie tylko na temat tego szemranego, zakłamanego świata – panie opowiedzą nam również o #PandoraGate, a więc jednej z największych afer w historii polskiego YouTube’a.

Maria Sadowska x Maja Staśko

Reżyserką filmu będzie Maria Sadowska, która jest odpowiedzialna za inne wybitne dzieła polskiej kinematografii. Mowa między innymi o wspomnianych Dziewczynach z Dubaju, ale również o filmach takich jak Pokusa czy Miłość na pierwszą stronę.

Jak możemy się dowiedzieć z wywiadu Sadowskiej dla serwisu Kozaczek:

Film będzie mówił nie tylko o Pandora Gate, ale także o zjawisku patoinfluencerów, o tym, jak to się stało, że w przestrzeni publicznej kryminaliści zarabiają ogromne pieniądze na mieszaniu w głowach naszym dzieciom.

Reżyserka potwierdziła, że nawiązała współpracę ze Staśko. Na razie nie znamy planowanej daty premiery ani żadnych innych szczegółów.

Zobacz także: Uczelnia Ordo Iuris przyjęła jednego nowego studenta

Uczelnia Ordo Iuris: 1 (słownie: jeden) nowy student

Zdjęcie wyróżniające: East News
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News