Categories: wydarzenia

MAGDA : bshosa b’day bash @ 1500m2

-Bez fałszywej skromności i z dużą satysfakcją mogę przyznać, że moje grudniowe urodziny stały się już niemal instytucją. W ramach prezentu robionego sobie, a jednocześnie warszawskiej publiczności, udawało mi się zapraszać artystów, którzy swoją twórczością wyznaczali lub zmieniali trendy, a jednocześnie mieli ogromny wpływ na mój muzyczny gust i rozwój – przyznaje bshosa. Już w piątek na jego urodzinach w 1500m2 zagra Magda!

Artyści ci wywodzili się z dosyć klasycznych brzmień techno, które każdy z nich przekuł na swój indywidualny i dosyć charakterystyczny styl. Ponieważ bshosa w tym roku celebruje podwójną osiemnastkę, wiec i gość jest absolutnie wyjątkowy – kobieta, przez wielu nazywana czarodziejką parkietu, a przy okazji ultraziomalka rozbrajająca uśmiechem.

Po Jeffie Millsie, Benie Klocku, Simian Mobile Disco, Jorisie Voornie, Midlandzie, Digitalism, Lucy, 2000 and one, Monolocu, Lonie Ludwigu czy Pangaea kolejnym headlinerem urodzin będzie czarodziejka trochę z Detroit, ale z Berlina, a jednak taka nasza polska – MAGDA w towarzystwie mnóstwa lokalnych DJ-ziomków oczywiście.

Zaprasza Michal bshosa Brzozowski.

Line up:

Magda (Items&Things / Minus), Red Robin, bshosa

+ SLG, Eltron John, Leon, Angelo Mike, Meg Cocaine, Juniore, NERVY, Kuvau, Essence, QBS, Warsaw Calling, Sovinsky & Pitti Schmitti, Michalec, Adam Bekett, Truant, Time2Play.

Tix: 30/35/40. Presale: Biletomat.pl – bilety online, Ticketpro Polska

11.12.2015, 22:00, 1500m2 do wynajęcia. Wydarzenie: facebook.com/events/868324596619673

„Magda makes things happen. Always has done. Always will do” – tak w skrócie można wytłumaczyć fenomen artystki o swojsko brzmiącym nazwisku – Magda Chojnacka. Oryginalne połączenie brzmień włoskiego horroru, futuryzmu z Detroit i zdecydowanej orientacji na parkiet sprawiły, że jej brzmienie nie traci na aktualności i pozwoliło jej remixować min. Plastikmana czy Depeche Mode. Bez przerwy jest w absolutnym topie światowych rankingów dj-skich, będąc jedną z bardziej popularnych, jeśli nie najpopularniejszą DJ-ką na świecie.

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

58 minut ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

5 godzin ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

8 godzin ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

2 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

2 dni ago

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

6 dni ago