Riva Starr & Big Boat Crew w Próżności! Mamy do rozdania wejściówki!

Zdjęcie mężczyzny z zamalowaną na żółto twarzą

Znakomita wiadomość dla fanów tanecznego house’u! Już w piątek 16 listopada w poznańskiej Próżności zagra Riva Starr.

Ciężko znaleźć równie wszechstronnego artystę, jak Riva Starr, który od kilkunastu lat tworzy europejską scenę house. Zaczynał od grania kilkugodzinnych setów w swoim rodzinnym Napoli, następnie przeniósł się do Londynu, gdzie dał się poznać nie tylko jako świetny DJ, ale również genialny producent. Jego kompozycje pojawiały się jednocześnie na szczycie listy iTunes i na składankach undergroundowych labeli, a już w najbliższy piątek zagości w poznańskiej Próżności.

Czytaj również: 5 hedonistycznych powodów do odwiedzenia Próżności

Współpracował z takimi legendami jak Fatboy Slim czy Horace Baker, a jego występy porywały publiczność największych światowych festiwali w tym Tommorrowland, Glastonbury, Fuji Rock czy ADE. W 2010 roku założył własną wytwórnię Snatch! Records w której ukazywały się utwory takich artystów jak Carl Cox, Fatboy Slim czy Emanuel Satie.

Charyzmatycznego Włocha w piątkowy wieczór wspierać będzie Big Boat Crew, czyli Ricardo i Tenes, trójmiejscy DJ’e, którzy stoją za organizacją popularnych rejsów po Morzu Bałtyckim z muzyką house i techno!

Nie może Was zabraknąć! Przypominamy jeszcze raz: 16 listopada, start o 21:00! Więcej informacji tutaj.

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki! Jak je zdobyć? Metoda: kto pierwszy, ten lepszy! Wyślij maila na halo@hiro.pl w tytule wpisując PRÓŻNOŚĆ, w treści swoje imię i nazwisko!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News