MAGDA : bshosa b’day bash @ 1500m2

-Bez fałszywej skromności i z dużą satysfakcją mogę przyznać, że moje grudniowe urodziny stały się już niemal instytucją. W ramach prezentu robionego sobie, a jednocześnie warszawskiej publiczności, udawało mi się zapraszać artystów, którzy swoją twórczością wyznaczali lub zmieniali trendy, a jednocześnie mieli ogromny wpływ na mój muzyczny gust i rozwój – przyznaje bshosa. Już w piątek na jego urodzinach w 1500m2 zagra Magda!

Artyści ci wywodzili się z dosyć klasycznych brzmień techno, które każdy z nich przekuł na swój indywidualny i dosyć charakterystyczny styl. Ponieważ bshosa w tym roku celebruje podwójną osiemnastkę, wiec i gość jest absolutnie wyjątkowy – kobieta, przez wielu nazywana czarodziejką parkietu, a przy okazji ultraziomalka rozbrajająca uśmiechem.

Po Jeffie Millsie, Benie Klocku, Simian Mobile Disco, Jorisie Voornie, Midlandzie, Digitalism, Lucy, 2000 and one, Monolocu, Lonie Ludwigu czy Pangaea kolejnym headlinerem urodzin będzie czarodziejka trochę z Detroit, ale z Berlina, a jednak taka nasza polska – MAGDA w towarzystwie mnóstwa lokalnych DJ-ziomków oczywiście.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zaprasza Michal bshosa Brzozowski.

12364421_10207242086223184_571640257_o

Line up:

Magda (Items&Things / Minus), Red Robin, bshosa

+ SLG, Eltron John, Leon, Angelo Mike, Meg Cocaine, Juniore, NERVY, Kuvau, Essence, QBS, Warsaw Calling, Sovinsky & Pitti Schmitti, Michalec, Adam Bekett, Truant, Time2Play.

Tix: 30/35/40. Presale: Biletomat.pl – bilety online, Ticketpro Polska

11.12.2015, 22:00, 1500m2 do wynajęcia. Wydarzenie: facebook.com/events/868324596619673

„Magda makes things happen. Always has done. Always will do” – tak w skrócie można wytłumaczyć fenomen artystki o swojsko brzmiącym nazwisku – Magda Chojnacka. Oryginalne połączenie brzmień włoskiego horroru, futuryzmu z Detroit i zdecydowanej orientacji na parkiet sprawiły, że jej brzmienie nie traci na aktualności i pozwoliło jej remixować min. Plastikmana czy Depeche Mode. Bez przerwy jest w absolutnym topie światowych rankingów dj-skich, będąc jedną z bardziej popularnych, jeśli nie najpopularniejszą DJ-ką na świecie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News