Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables

Dziewczyna w szortach i koszulce na tle z grafikami

W grafikach francuskiego artysty byliśmy zakochani już od dawna, a jak widać – nie tylko my! Przed Wami najnowsza współpraca polskiej marki Local Heroes z Regards Coupables.

Za Regards Coupables stoi Julian, który od lat kreuje swój własny, rozpoznawalny styl. Jego grafiki są bardzo proste, często kontrowersyjne, przezwielu uważane za wyzywające. Jako inspirację artysta często podaje silne kobiety – w swoich pracach pokazuje dziewczyny, które mają kontrolę nad sytuacją i czują się pewnie. Julian niedawno miał swoją pierwszą wystawę w LA zatytułowaną I’m Bored Take Off Your Clothes a współpracował między innymi z marką PINTRILL.

https://www.instagram.com/p/BhSIlxcH45c/?hl=pl&taken-by=regards_coupables

https://www.instagram.com/p/BgW_wRHH3DC/?hl=pl&taken-by=regards_coupables

Efektem kolaboracji jest limitowana seria koszulek oraz bluz – dwóch białych tiszertów oraz czarnej bluzy z kapturem. Na wszystkich rzeczach można zobaczyć grafiki Regards Coupables oraz jego logotyp. Inspiracją dla Juliana był styl Local Heroes oraz dziewczyna, która ubiera się w tej marce. Kolekcja jest już dostępna na localheroesstore.com.

FormatFactoryLOCAL HEROES2868 c tło Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables FormatFactoryLOCAL HEROES2845 c Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables FormatFactoryLOCAL HEROES3121 c tło Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables FormatFactoryLOCAL HEROES3071 c tło Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables FormatFactoryLOCAL HEROES3051 c Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables FormatFactoryLOCAL HEROES3029 c Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables FormatFactoryLOCAL HEROES2952 c tło Local Heroes pokazało efekty współpracy z Regards Coupables

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News