Love has no gender: Local Heroes wspiera #sexedpl mini-kolekcją

Chłopak z tatuażami w czarnej koszulce z napisem Love Has No Gender

Local Heroes połączyło siły z fundacją #sexedpl i w ramach nowej odsłony projektu, który angażując się w działania edukacyjne, promuje ideę tolerancji, swobodnego poznawania własnej tożsamości, rozwijania osobowości i otwarte rozmowy na temat seksu.

Edukacja seksualna jest trudnym tematem, szczególnie gdy mowa o polskich szkołach. W naszej kulturze seks jest nadal tematem tabu. Fundacja #sexedpl postanowiła walczyć z tą luką w edukacji i poruszać tematy samoakceptacji, STI, antykoncepcji, przerywania ciąży i świadomej zgody.

Wczoraj miała swoją premierę druga odsłona #sexedpl, czyli książka #sexedpl rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie a wraz z nią, unisexowa mini-kolekcja Local Heroes.

Czytaj również: Anja Rubik otwiera w Warszawie pop-up szkołę #SEXEDPL

Kolekcja składa się z dwóch bluz i trzech t-shirtów. Udział Local Heroes w tym przedsięwzięciu jest non-profit, a cały zysk zostanie przekazany na Fundację #sexedpl. Kolekcja została zaprezentowana na młodych osobach, dla których seks i edukacja seksualna, są ważnym elementem życia. W sesji wzięli udział: Julia Kuczyńska, Agata Partyka, Zuza Okienczyc, Miłosz Wegner i Kirill Nekrasov. Zdjęcia wspierające kampanię wykonał Jakub Owczarek.

Cała kolekcja jest dostępna tutaj: https://localheroesstore.com/sexedpl-2-0.html oraz na platformie showroom.pl

Rate this post